منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: ارزش ارز دیجیتال به 15.43 دلار بازگشت که نشان دهنده تمایل نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: ارزش ارز دیجیتال به 15.43 دلار بازگشت که نشان دهنده تمایل نزولی است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روند نزولی افزایشی را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته یک حرکت نزولی را دنبال کرده است. قیمت در اوایل این هفته در مسیر بهبود بود، زیرا فعالیت های صعودی بیشتری حفظ شده بود. اما امروز، خرس‌ها توانسته‌اند با پایین آوردن قیمت به پایین‌ترین سطح قبلی خود یعنی 15.43 دلار، تأثیری بر بازار بگذارند.

آلت کوین در 24 ساعت گذشته حدود 11.89 درصد کاهش یافته است، با ارزش بازار کمی بیش از 5.60 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته نزدیک به 1.77 میلیون دلار.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: قیمت در مرز 15.43 دلار افت ناگهانی را تجربه می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نتایج مطلوبی را برای فروشندگان نشان می دهد، زیرا کاهش جزئی در ارزش بازار SOL/USD مشاهده می شود. حرکت صعودی به تازگی ثبات خود را به دست می آورد زیرا گاوها در تلاش برای حفظ برتری خود بودند. اما روند صعودی اکنون تحت تاثیر حمله مخالف خرس ها قرار گرفته است، زیرا قیمت با کاهش به 15.43 دلار دچار کاهش ناگهانی شده است. ارزش میانگین متحرک (MA) همچنان روی 25.47 دلار است.

تصویر 212
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

به طور کلی، خرس ها در یک ماه گذشته در بازار پیشرو بوده اند و اکنون موقعیت بالای آنها احیا شده است. شاخص باندهای بولینگر نیز تغییر مقادیر را نشان می دهد. همانطور که اکنون باند بالایی به مرز 40.54 دلار رسیده است و باند پایینی در موقعیت 16.91 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی یعنی 46.87 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: منحنی صعودی پس از آخرین روند صعودی از 15.43 دلار گذشت

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی سولانا نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته، پس از بهبود صعودی، کاملاً با ثبات در حال پیشرفت بوده است. بازار در ساعات اولیه با شوک نزولی مواجه شد، زیرا فعالیت فروش در حال افزایش بود. قیمت اکنون به ارتفاع 15.43 دلار رسیده است که حتی بالاتر از میانگین متحرک آن یعنی 19.77 دلار است.

تصویر 213
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

افزایش نوسانات حاکی از آن است که ساعات نزدیک شدن ممکن است تأثیر منفی بر ارزش سکه داشته باشد. بنابراین، باندهای بالا و پایین بولینگر نیز تغییر مکان داده اند، زیرا اکنون باند بالا در 23.61 دلار است در حالی که باند پایین در 27.24 دلار است. منحنی RSI در ساعات گذشته به 59.50 صعود کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا کاهش ارزش سکه را تأیید می کند زیرا خرس ها دوباره آن را به 15.43 دلار کاهش داده اند. انتظار می‌رود روند نزولی در چند روز آینده قوی‌تر شود زیرا شتاب فروش در حال افزایش است. با این حال، پیش بینی ساعتی در سمت دلگرم کننده است زیرا فعالیت خرید بیشتری در چند ساعت گذشته انجام شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.