منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: ابری تاریک در حال از بین رفتن است زیرا قیمت SOL/USD نزدیک به 13.53 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: ابری تاریک در حال از بین رفتن است زیرا قیمت SOL/USD نزدیک به 13.53 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روند نزولی را در بازارهای ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. مدتی است که بازار افت کرده است و به نظر می رسد که این الگو می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. بزرگترین نقطه قیمتی که SOL/USD می‌تواند به آن تکیه کند، 13.45 دلار است که اگر این سطح کاهش یابد، ممکن است شاهد حرکت نزولی بیشتری باشیم. با این حال، مقاومتی در حدود 13.77 دلار وجود دارد که می تواند قیمت این ارز دیجیتال را نیز با چالش مواجه کند.

دارایی دیجیتال که در حال حاضر 13.53 دلار است، دارای ارزش بازار 4.95 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 238 میلیون دلار است. در روز گذشته، 0.44 درصد کاهش یافت و آن را به شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل کرد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. سولانا قیمت خود را به محدوده 13.53 دلار کاهش داده است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته نشان می دهد که گاوها در آغاز روز دیروز کنترل را در دست داشتند و قیمت ها را به بیش از 13.77 دلار افزایش دادند. با این حال، این کوتاه مدت بود و به زودی اصلاحاتی رخ داد و قیمت ها را به حدود 13.45 دلار کاهش داد. به نظر می رسد این سطح ثابت است و قیمت سولانا احتمالاً در کوتاه مدت در این محدوده باقی می ماند.

تصویر 40
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از میانگین متحرک 200 روزه (خط آبی) عبور می کند که یک علامت نزولی است. بازار همچنین زیر میانگین متحرک 50 روزه (خط زرد) معامله می شود. RSI برای این جفت ارز در حال حاضر روی 41 است که نشان می دهد بازار در محدوده نزولی قرار دارد. MACD برای این جفت نیز در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: Solana (SOL) حدود 13.53 دلار معامله می شود.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا نشان می دهد که ارز دیجیتال تحت فشار فروش قرار دارد و می تواند شاهد کاهش بیشتر قیمت ها باشد. کاهش حجم در چند روز گذشته نشان می دهد که بازار ممکن است شروع به از دست دادن حرکت کند، که به طور بالقوه می تواند قیمت ها را در کوتاه مدت کاهش دهد.

تصویر 39
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

بازار در سطح 35.64 دلار با رد مواجه شده است و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. سطح مقاومت اصلی بعدی برای SOL/USD در سطح 37.00 دلار است. خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. RSI برای این جفت در حال حاضر زیر 50 است که نشان می دهد بازار در منطقه نزولی قرار دارد. میانگین متحرک 50 در حال حاضر زیر میانگین 200 متحرک است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که بازارهای ارزهای دیجیتال در روند نزولی قرار دارند و ممکن است در روزهای آینده با فشار نزولی بیشتری مواجه شوند. سولانا برای اینکه بتواند مقداری از لحظه‌ای از دست رفته خود را به دست آورد، باید بالاتر از سطوح مقاومت کلیدی در 13.77 دلار شکسته شود. با این حال، در این بازار پویا هنوز هم جا برای نوسانات کوتاه مدت قیمت وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.