منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: XLM پس از هفته با یک مانع مواجه می شود که قیمت آن را تا 0.42 دلار افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: XLM پس از هفته با یک مانع مواجه می شود که قیمت آن را تا 0.42 دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت XLM در معاملات آن روز بیش از 3 درصد کاهش یافت
  • حجم معاملات بیش از 28 درصد افزایش یافت ، که عملکرد فروشنده را در بازار تایید می کند
  • Stellar در افزایش قیمت بیت کوین شکست می خورد

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان برای روز نشان می دهد که توکن قرار است حرکت صعودی خود را در یک هفته از دست بدهد و قیمت آن به بالاترین سطح یک ماهه 0.42 دلار برسد. XLM در معاملات روزانه 3 درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله 0.378 دلار بود و از 0.397 دلار پایین آمد. این توکن نتوانست به طور کلی از بازار رمزنگاری صعودی سود ببرد ، که منجر به افزایش گسترده بیت کوین به بالاترین سطح خود شد. در 24 ساعت گذشته ، حجم معاملات XLM بیش از 28 درصد افزایش یافت. همراه با کاهش قیمت ، عملکرد فروش قابل توجهی را برای توکن فعلی نشان می دهد.

بازار بزرگتر ارزهای رمزنگاری شده نیز پس از یک هفته صعودی با اصلاح جزئی روبرو شد ، زیرا بیت کوین تقریباً 5 درصد کاهش یافت و کمی بالاتر از 63000 دلار قرار گرفت. اتریوم به بالای 4100 دلار رفت و تثبیت شد ، در حالی که Altcoins با اصلاحات مشابهی روبرو شد. کاردانو پس از اندکی افت به 2.16 دلار کاهش یافت ، در حالی که دوج کوین و ریپل هر کدام با 5 درصد کاهش روبرو شدند. Polkadot 4 درصد کاهش یافت ، در حالی که سولانا ثابت کرد تنها حرکت مثبت را در بازار با 7 درصد افزایش نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: XLM پس از هفته با یک مانع مواجه می شود که قیمت آن را تا 0.42 دلار افزایش می دهد 1
تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای: نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته XLM/USD: الگوی عصر ستاره تغییر روند را نشان می دهد

در نمودار 24 ساعته ، ظاهر یک الگوی Evening Star می تواند تغییر روند Stellar را تأیید کند. قیمت در ابتدای هفته تا 0.42 دلار افزایش یافت و تا دیروز در 0.391 دلار تثبیت شد. با این حال ، طی 24 ساعت گذشته ، افزایش فروش باعث شده است قیمت دقیقاً بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه مهم (EMA) باشد. ارزش شاخص نسبی (RSI) 56.44 هنوز ارزش زیادی برای این توکن نشان می دهد ، اما از 61.38 کاهش یافته است و انتظار می رود همراه با قیمت بیشتر کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: XLM پس از هفته با یک مانع مواجه می شود که قیمت آن را تا 0.42 دلار افزایش می دهد 2
تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: نمودار 24 ساعته.

نمودار 4 ساعته XLM/USD: قیمت شروع به حرکت بیشتر از EMA های مهم کرد

در نمودار 4 ساعته ، قیمت می تواند در مقایسه با EMA های مهم 20 ، 50 و 100 روزه در حال کاهش باشد. ارزش RSI به پایین ترین سطح 43.77 رسیده است ، که نشان می دهد ارزش قابل توجهی برای XLM در بازار وجود دارد. همچنین افزایش حجم معاملات را توجیه می کند ، که نشان می دهد اکثریت اقدامات فروشنده در حال انجام است که در نمودار 4 ساعته نیز مشاهده می شود. خط واگرایی همگرایی متحرک (MACD) نیز در حال حرکت در زیر ناحیه خنثی است که روند نزولی آینده را تأیید می کند و انتظار می رود در چند جلسه معاملاتی آینده قدرت خود را افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: XLM پس از هفته با یک مانع مواجه می شود که قیمت آن را تا 0.42 دلار افزایش می دهد 3
تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: نمودار 24 ساعته.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای: نتیجه گیری

بر اساس شاخص های فنی اکثریت و اقدامات فعلی قیمت ، Stellar قرار است پس از یک هفته صعودی که قیمت را به بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته رساند ، اصلاح قیمت کند. در چشم انداز کنونی ، فروشندگان به دنبال تسلط بر بازار و افزایش قیمت تا 0.341 دلار هستند ، جایی که پشتیبانی فعلی در آن قرار دارد. هرگونه حرکت زیر این نقطه می تواند باعث فروش بیشتر شود تا مانع 0.30 دلار را بشکند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.