منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: قیمت XLM/USD به 0.5 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: قیمت XLM/USD به 0.5 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • استلار در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز صعودی معامله شد.
  • XLM/USD نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته را آغاز کرد در حالی که خریداران قیمت را کنترل می کردند.
  • خط MACD از خط سیگنال قرمز عبور کرده و به این معنی است که خریداران قدرت بیشتری نسبت به فروشندگان دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: بررسی کلی قیمت

Stellar در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Stellar در یک روند صعودی معامله شد. با این حال ، این روند صعودی با فشار فروش شرکت ها کوتاه شد و قیمت ها به شدت به پایین ترین سطح در نمودار 5 روزه 0.2661 دلار رسید. گاوها نتوانستند اجازه دهند خرسها باعث حرکت نزولی دیگری شوند. بنابراین آنها در تعداد زیادی جمع شدند و قدرت کافی را تثبیت کردند و یک حمایت قوی ایجاد کردند که روند نزولی را واژگون کرد ، و سکه شاهد یک حرکت صعودی بود.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه ، Stellar با حرکت مثبت معامله می شود ، در حالی که نوارهای Bollinger در بیشتر جلسات معاملاتی افزایش می یابد ، نشان می دهد که بازار دارای نوسانات خفیف است.

RSI در روز اول از مرز 70 عبور کرد و نشان داد که فشار خرید بر بازار حاکم است. اوضاع در روز هفتم متفاوت بود زیرا شاخص قدرت نسبی به نفع فروشندگان بود ، زیرا در منطقه بین 0 تا 30 متغیر بود.

نقشه حرارتی ارز مجازی بازار مطلوبی را نشان می دهد. علیرغم قرمز بودن نقشه گرم در ساعات اولیه معاملات ، اکثر سکه ها در حال حاضر در روند صعودی معامله می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: قیمت XLM/USD به 0.5 دلار افزایش می یابد

منبع: Coin360

بزرگترین دارایی دیجیتالی 46.9 هزار دلار معامله می شود و قصد دارد به 50 هزار دلار بازگردد. معاملات ETH نیز اندکی بالاتر از 3.5 هزار دلار با 4 درصد افزایش معامله می شود. گاوها هدف ETH را با 4 هزار دلار دنبال می کنند. خریداران قصد دارند BNB را به مرز 500 دلار بازگردانند. علیرغم این که اکثر سکه ها امروز صعودی بودند ، بسیاری از آنها افت شدید قیمت را ثبت کردند.

حرکت قیمت ستارگان در 24 ساعت گذشته: تسلط بر گاو

XLM/USD نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته را آغاز کرد در حالی که خریداران بازار Stellar را کنترل می کردند و قیمت ها را در روند صعودی قرار می دادند تا اینکه با مقاومت شدید فروشندگان مواجه شدند که انتظار داشتند قیمت Stellar را به سمت پایین بیاورند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه ، شمعدان سبز از شمعدان قرمز بیشتر است و نشان می دهد که XLMUSD در حرکت صعودی معامله می شود.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته XLM/USD: افزایش احتمالی

شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی قرار دارد و نشانه هایی از رفتن به سمت منطقه خرید بیش از حد وجود دارد. نوارهای Bollinger گسترش یافته اند که نشان دهنده یک بازار ناآرام ملایم است.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای
منبع: Tradingview

خط MACD از خط سیگنال قرمز عبور کرده و به این معنی است که خریداران قدرت بیشتری نسبت به فروشندگان دارند.

نوارهای سبز رنگ در هیستوگرام MACD از نوارهای قرمز فراتر می رود و نشان دهنده افزایش احتمالی گاو نر است که باعث افزایش قیمت در حرکت صعودی و فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سکه ستاره ای به طور کلی در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه نزولی است. با این حال ، گاوها وارد بازار شده اند ، همانطور که در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار نشان داده شده است. گاوها تمام تلاش خود را می کنند تا XLMUSD قبل از پایان هفته به 0.5 دلار برسد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.