منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: دنده های نر بالا می روند تا XLM را به بیش از 0.35 دلار برساند

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: دنده های نر بالا می روند تا XLM را به بیش از 0.35 دلار برساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای نشان می دهد ، سطح قیمت ها به آرامی به سمت مسیر صعودی حرکت می کند.
  • قیمت امروز تا 0.35 دلار بهبود یافته است.
  • در صورت ادامه حمایت 0.34 دلار ، گاو نر به ارتفاعات بیشتری می رسد.

نمودارهایی که تجزیه و تحلیل قیمت Stellar را نشان می دهند امروز صعودی است در حالی که با مقاومت خاصی از سوی خرس ها نیز روبرو هستیم. این حرکت بسیار عالی است زیرا قیمت در چند روز گذشته با موفقیت از 0.35 دلار عبور کرده است.

اگرچه ، چند ساعت گذشته بحرانی بوده است زیرا حرکت نزولی بسیار قوی بوده است ، اما امروز گاوها به سختی تلاش می کنند تا سطح قیمت را بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Stellar بالا ببرند.

نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD: گاوهایی که بهبودی کندی را تجربه می کنند ، با صعود از 0.353 دلار

نمودار قیمت 1 روزه که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، امروز بهبودی جزئی را در برابر مقاومت 0.35 دلار تجربه کرده است. در چند روز گذشته ، حرکت نزولی تاثیر زیادی بر ارزش قیمت داشته است ، زیرا حرکت بسیار شدید بوده است.

امروزه سطوح قیمت با سرعت کندی به ارتفاع قبلی خود می روند و برخی احتمال وجود دارد که آنها به سطح میانگین متحرک (MA) در 0.36 دلار برسند.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: دنده های نر بالا می روند تا XLM را به بیش از 0.35 دلار برساند
نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD. منبع: TradingView

نوسانات به آرامی در حال کاهش است که برای ارزهای دیجیتال دلگرم کننده است ، در حالی که میانگین باند Bollinger به سطح 0.35 دلار رسیده است. نوارهای بولینگر همچنین مقادیر نوار بالا و باند پایین را به ترتیب 0.41 و 0.28 دلار نشان می دهند. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال افزایش است و امتیاز 55.23 را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: صعود آهسته و پیوسته در جهت دستیابی به بالاترین سطح جدید

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Stellar نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت پس از شیب نزولی مداوم است. قیمت تا 0.35 دلار افزایش یافته است که از ساعت های گذشته پیشرفت قابل توجهی است.

میانگین متحرک 0.36 دلار است ، درست بالاتر از سطح قیمت ، در حالی که میانگین باند Bollinger در علامت 0.37 دلار وجود دارد. با افزایش نوارهای بولینگر ، نوسانات به تدریج افزایش می یابد ، که نشان می دهد خرس ها هنوز می توانند به عقب حمله کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: دنده های نر بالا می روند تا XLM را به بیش از 0.35 دلار برساند
نمودار قیمت XLM/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

با افزایش شتاب ، نوار بالا Bollinger صعود کرده و به ارزش 0.39 دلار رسیده است ، در حالی که نوار پایینی به ارزش 0.35 دلار متمایل شده است. در نمودار 4 ساعته XLM/USD ، امتیاز RSI نیز به شدت بالای 40.83 پیشرفت می کند و اکنون در رقمی بسیار خنثی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای: دنده های نر بالا می روند تا XLM را بیش از 0.35 دلار فشار دهند 3
نمودار شاخص های فنی XLM/USD. منبع: TradingView

از آنجا که روند ارزهای دیجیتال امروز صعودی بوده است ، نمودار شاخص های فنی نیز سیگنال خرید سکه Stellar را نشان می دهد. در مجموع 26 شاخص وجود دارد که 11 مورد از آنها در موقعیت خرید ، 5 در فروش و 10 در موقعیت خنثی قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز نتایج مشابهی را نشان می دهد و متر برای خریداران علامت مثبتی را نشان می دهد. 10 نشانگر در سیگنال خرید ، چهار در سیگنال فروش وجود دارد و تنها یک نشانگر در موقعیت خنثی یافت می شود.

اسیلاتورها نسبتاً بی طرف هستند زیرا بازار در چند روز گذشته شاهد رقابت شدید بوده است و 9 شاخص وجود دارد که روند خنثی را به ما نشان می دهد ، در حالی که هر یک به ترتیب یک شاخص در موقعیت های فروش و خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای

با تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته و 1 روزه Stellar فوق ، می توان تأیید کرد که بازار از خریداران استقبال بیشتری می کند. انتظار می رود خریداران بیشتری به معاملات خود ادامه دهند و قیمت را به بالای 0.35 دلار در نتیجه رکورد فروش بیشتر برسانند.

در صورتی که حرکت صعودی ثابت بماند و هر هفته به بالاترین حد خود برسد ، می توان از مقاومت فعلی 0.39 دلار در ماه آینده پیشی گرفت. علاوه بر این ، فرض بر این است که خرس ها منحنی صعودی را متقاطع می کنند ، در صورت عدم فشار از سوی خریداران.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.