منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: خرس ها XLM را زیر 0.36 دلار حمل می کنند زیرا گاوها روی حصار می نشینند

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: خرس ها XLM را زیر 0.36 دلار حمل می کنند زیرا گاوها روی حصار می نشینند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به تدریج با توجه به نمودارهای رمز ارز کاهش می یابد.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Stellar نشان می دهد که ارزش تا 0.36 دلار کاهش یافته است.
  • قیمت تقریباً به 0.37 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان در حال حاضر نزولی است و برخی از روندهای صعودی در اینجا و آنجا مشاهده می شود. این حرکت قابل توجه است زیرا قیمت را به 0.36 دلار کاهش داده است.

اگر قیمت 0.37 دلار را لمس کرد و همچنان در حرکت فعلی خود به رشد خود ادامه داد ، می توان سطوح پشتیبانی را به راحتی رد کرد. در روزهای گذشته نیز شاهد حمایت صعودی بودیم ، اما روند امروز برای گاوها نامطلوب بوده است.

نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD: ارز دیجیتال با پایین آمدن قیمت به زیر 0.36 دلار مواجه می شود

نمودار قیمت 1 روزه که پیشرفت ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد در حال حاضر به سمت نزولی است ، زیرا سطح قیمت ها به تدریج در حال کاهش است. روند امروز همانند روزهای گذشته بوده است ، زیرا قیمت به سطح 0.36 دلار کاهش یافته است.

این مقدار به طور قابل ملاحظه ای پایین است اگر با مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 0.38 دلار که میانگین محاسبه شده همه ارزشهای قیمت است ، در تضاد باشد. نوسانات در حال افزایش است که به عنوان یک سیگنال منفی است و باند Bollinger به طور متوسط ​​به ارزش 0.37 دلار تخمین زده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: خرس ها XLM را زیر 0.36 دلار حمل می کنند زیرا گاوها روی حصار 1 می نشینند
نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD. منبع: TradingView

نوارهای بولینگر با مقادیر زیر تعدیل شده اند ، نوار بالایی در سطح 0.42 دلار وجود دارد در حالی که نوار پایین در ارزش 0.27 دلار وجود دارد. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز دائما در حال کاهش است و در حال حاضر نمره 58.55 است که یک رقم خنثی است.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: فروش خرس ها به زیر حمایت 0.364 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Stellar در این ساعت شاهد کاهش عمده قیمت بوده است. اگرچه در چند ساعت گذشته تلاش های صعودی موفقیت آمیزی مشاهده شده است ، اما آخرین به روز رسانی در حال وقوع روند نزولی است.

ارزش سکه به 0.36 دلار کاهش یافته است و انتظار می رود در آینده کاهش یابد. نوسانات در حال افزایش است و نوار بالای Bollinger به ارزش 0.38 دلار رسیده است در حالی که نوار پایین Bollinger به ارزش 0.36 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: خرس ها XLM را زیر 0.36 دلار حمل می کنند زیرا گاوها روی حصار 2 نشسته اند
نمودار قیمت 4 ساعته XLM/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک نسبتاً در سطح بالاتری قرار دارد و در حال حاضر 0.37 دلار ارزش نشان می دهد. از طرف دیگر ، امتیاز RSI نیز به صورت ساعتی کاهش می یابد و در حال حاضر در نمره 44.09 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت ستارگان: خرس ها XLM را زیر 0.36 دلار حمل می کنند زیرا گاوها روی حصار 3 نشسته اند
نمودار شاخص های فنی XLM/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی XLM/USD روند کمی صعودی را نشان می دهد زیرا در چند روز گذشته از گاوها حمایت شده است. از مجموع 26 شاخص ، 10 شاخص در موقعیت خنثی و خرید هر یک و شش شاخص در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص های میانگین متحرک نیز از نظر سیگنال تفاوتی ندارند و به سمت صعودی متمایل هستند. در مجموع ده شاخص وجود دارد که در نقطه خرید ، چهار شاخص در نقطه فروش قرار دارند و تنها یک شاخص در موقعیت خنثی قرار دارد.

در مقابل ، نوسان سازها نشان دهنده کاهش ارزش ارز رمزنگاری شده هستند ، زیرا روند امروز نزولی بوده است. نه نوسان ساز وجود دارد که در موقعیت خنثی ، دو در فروش و هیچ یک در موقعیت خرید وجود ندارد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای

از نمودارهای قیمت 1 روزه و 4 ساعته ، می توان تأیید کرد که روندها به شدت نزولی هستند و با حداقل قدرت توسط گاوها نشان داده می شود. با ورود فروشندگان بیشتر به بازار ، قیمت به آرامی تا 0.36 دلار کاهش یافته است.

حمایت فعلی 0.364 دلار به زودی از بین می رود زیرا بین قیمت فعلی و پشتیبانی تنها یک حاشیه کوچک وجود دارد. علاوه بر این ، انتظار می رود فروشندگان دارایی های خود را بفروشند تا در آینده بر ضررها غلبه کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.