منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه در 30.33 دلار فراتر رود

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه در 30.33 دلار فراتر رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • انتظار می رود LINK/USD در طول روز با حرکت صعودی معامله شود.
  • گاوها می خواهند از بالاترین سطح روزانه 30.33 دلار فراتر روند.
  • شاخص BoP نشان می دهد که خریداران و فروشندگان قدرت یکسانی دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

Chainlink شاهد سقوط بود که دقایقی بعد وقتی نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink در حالی که گاوها بازار را کنترل می کردند شروع شد ، معکوس شد. تسلط بر گاو طولی نکشید که فروشندگان وارد شدند و در دقیقه سوم مقاومت ایجاد کردند و باعث شد رکورد قیمت با تجزیه و تحلیل قیمت روزانه به 29.4 دلار سقوط کند و به پایین ترین قیمت برسد.

پایین ترین سطح روز به عنوان حمایتی برای گاوها عمل کرد. این حمایت بسیار قوی به نظر می رسد و به گاوها کمک می کند تا روند صعودی خود را آغاز کرده و الگوهای سر و شانه را به بالاترین سطح 30.36 دلار برساند. خرس ها بسیار قوی وارد شدند و قیمت را در حال سقوط به سمت پایین پایین آوردند.

نوارهای بولینگر در ساعات اولیه معاملات افزایش یافت و نشان می دهد که نوسان LINK/USD بیشتر است. قیمت LINK/USD در حال بسته شدن به سمت نوار بالای Bollinger بود ، که نشان دهنده افزایش احتمالی گاو نر است.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: نوسان بالای LINK/USD

شرایط خرید بیش از حد RSI در حالی که در منطقه خنثی معامله می شود ، نزدیک به سطح شاخص 70.00 است. این شاخص دیروز به منطقه خرید بیش از حد منتقل شد و سیگنال خرید را به دنبال داشت و پس از آن قیمت به مقاومت 31.52 دلار رسید.

قیمت LINK/USD در حرکت بالا و پایین بوده است. در نمودار 24 ساعته ، به نظر می رسد گاوها و خرسها دارای قدرت برابر هستند. به نظر می رسد تعداد شمعدان های سبز و قرمز به معنای برابر است ، گاوها و خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته: انتظار می رود LINK/USD صعودی باشد

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink سیگنال خرید را نشان می دهد ، با 13 مورد از 26 شاخص اصلی کاهش قیمت Chainlink. تنها پنج مورد از شاخص ها کاهش قیمت را نشان می دهد ، که نشان دهنده حضور نزولی کمی در سطح فعلی است. در همین حال ، نه مورد از آنها بی طرف هستند و طرفدار LINK/USD نیستند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه در 30.33 دلار فراتر رود

منبع: نمای تجاری

شاخص BoP خنثی است زیرا خریداران و فروشندگان قدرت یکسانی دارند. با این حال ، به نظر می رسد قدرت گاو بر خرس ها غلبه می کند ، که می تواند منجر به افزایش قیمت در معاملات آتی شود.

RSI به عدد 50 متمایل شده است و به نظر می رسد به منطقه خرید بیش از حد می رود. این یک سیگنال صعودی است. اگر RSI از 60 فراتر رود ، احتمال رسیدن به منطقه خرید بیش از حد زیاد است. هنگامی که RSI از 70 گذشته است ، خرس ها نمی توانند روند گاو را معکوس کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

بیشتر تکنیک ها در قیمت LINK/USD مثبت هستند. خریداران در تلاش برای شکستن مقاومت 30.33 دلار هستند. با این حال ، خرس ها حاضر نیستند به گاوها اجازه دهند از قله های روزانه خود فراتر روند. به نظر می رسد گاوها برای حمله استراتژی می کنند و به نظر می رسد مقاومت محکمی ایجاد می کنند که آنها را قادر می سازد تا مقاومت را پشت سر بگذارند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.