منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • نوارهای Bollinger در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه باریک هستند. این نشان دهنده یک بازار بی ثبات ملایم است.
  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink در یک روند نزولی آغاز شد.
  • نوارهای قرمز کوتاه در هیستوگرام های MACD بیشتر از نوارهای سبز کوتاه هستند که نشان می دهد فروشندگان بازار را کنترل می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روزانه در حالی آغاز شد که فروشندگان کنترل بازار را در دست داشتند. پنج دقیقه بعد ، گاوها حمایت پایینی را در پایین ترین سطح معاملات روز ، 27.4 دلار ایجاد کردند. در نتیجه قیمت ها افزایش یافت و الگوهای سر و شانه را به بالاترین سطح روزانه 28.5 دلار رساند که فروشندگان آن را تعیین کردند. در این مرحله ، فروشندگان یک سد مهم ایجاد کردند که به نظر می رسید برای شکستن گاوها یک سنگ سخت باشد. مقاومت شدید فروشندگان به آنها اجازه می دهد تا بر بازار LINK/USD تسلط داشته باشند و در نتیجه سقوط شدید ایجاد شود.

نوارهای Bollinger در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روزانه محدود هستند. این نشان دهنده یک بازار بی ثبات ملایم است. قیمت LINK/USD رو به بالای بولینگر قرار دارد و نشان دهنده حرکت صعودی است زیرا قیمت به سمت منطقه خرید بیش از حد حرکت می کند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه ، به نظر می رسد میانگین متحرک 100 روزه (MA) با مقاومت جزئی 27.4 دلار از 200 روزه Moving Averange (MA) عبور می کند.

کل بازار ارزهای رمزنگاری شده سیگنال های نزولی را نشان می دهد زیرا بیشتر سکه ها در منطقه قرمز معامله می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD در 24 ساعت آینده نزولی است 1

منبع: سکه 360

دو دارایی دیجیتالی مهم در حال ضرر هستند زیرا فروشندگان کل فضای ارز رمزنگاری شده را کنترل می کنند که منجر به افت قیمت می شود. بیت کوین -11.43 درصد کاهش یافته است ، در حالی که ETH -12 درصد کاهش یافته است. آلت کوین افت های عظیمی را ثبت کرده است. سکه میم بیش از -15 درصد کاهش قیمت را ثبت کرده است. سولانا با وجود معاملات صعودی در ساعات اولیه معاملات ، با انحراف معادل -12 درصد به دلیل خونریزی سایر دارایی های دیجیتال ، ثبت شده است. Chainlink با قیمت 28.1 دلار معامله می شود که این عدد 10 درصد انحراف است.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: معامله LINK/USD در یک حرکت متوسط ​​انجام می شود

به نظر می رسد که شمعدان های سبز در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روزانه با عدد قرمز یکسان است و نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته با سرعت متوسط ​​معامله شده است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: افت قیمت LINK/USD

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: نمای تجاری

شاخص تعادل قدرت در سمت منفی قرار دارد ، به این معنی که بازار LINKUSD در دست خرس ها است. گاوها در تلاش هستند تا روند خرس را معکوس کنند. با این حال ، فروشندگان از گاوها بیشتر بوده اند ، بنابراین حرکت نزولی است.

نوارهای قرمز کوتاه در هیستوگرام های MACD بیشتر از نوارهای سبز کوتاه هستند که نشان می دهد فروشندگان بازار را کنترل می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

به نظر می رسد روند فعلی خرس خطرناک تر است و انتظار می رود در طول هفته ادامه یابد. از طرف دیگر ، گاو نرها به تابلوی نقاشی خود رفته اند و سعی می کنند روند را در طول هفته معکوس کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.