منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD در 24 ساعت آینده به 30 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK/USD در 24 ساعت آینده به 30 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • شاخص BoP بر روی گاوهای خوشبین قرار گرفته است و گاو نر دارای قدرت قابل توجهی است
  • دیروز LINK/USD در روند صعودی معامله شد.
  • ما پیش بینی می کنیم LINK/USD بعداً امشب صعود کرده و 30 دلار را پس بگیریم.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

دیروز LINK/USD در روند صعودی معامله شد. با این حال ، این سکه در جهت بسته شدن تحلیل قیمت دیروز Chainlink در یک روند صعودی قوی معامله شد. این روند نزولی هنگامی تصحیح شد که نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه قیمت ها را به سمت بالا هدایت کرد و روند حرکت سر و شانه را به بالاترین سطح روزانه در 29 دلار رساند ، جایی که با مقاومت شدید فروشندگان روبرو شد و قیمت را اندکی کاهش داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink امروز مطلوب است ، زیرا بازار طی 24 ساعت گذشته پس از افت قابل ملاحظه ای در هفته گذشته ، افزایش قوی را تجربه کرده است. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم که LINK/USD دیرتر امشب صعود کرده و 30 دلار را پس بگیریم.

در 24 ساعت گذشته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده تحت سلطه جهش قوی صعودی بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

منبع: سکه 360

بیت کوین (BTC) ، بزرگترین دارایی دیجیتالی ، طی 24 ساعت گذشته 1 درصد افزایش قیمت داشته است. قیمت اتریوم 0.03 درصد افزایش یافت. به نظر می رسد بازار ETH در دست خرس ها است زیرا سکه در یک روند نزولی معامله می شود. اکثر آلت کوین ها با روند صعودی معامله می شوند و باعث معامله مثبت قیمت ها می شوند و XTZ بالاترین سود روز را ثبت می کند. علیرغم بیشتر معاملات مثبت سکه ها ، برخی از آنها در تلاش هستند تا روند نزولی را واژگون کنند. LYK در صدر لیست 50 بازنده قرار دارد و با 0.7 دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته 60 درصد افت داشته است.

LINK/USD حرکت قیمت در 24 ساعت گذشته: بازار پر نوسان

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه ، سکه با روندی اندکی صعودی معامله می شود که باعث افزایش قیمت ها به بالاترین سطح روزانه می شود و سپس فروشندگان باعث کاهش مجدد قیمت می شوند و روند مشابهی را ایجاد می کنند.

قیمت LINK/USD در بازه زمانی 27 تا 29 دلار در طول روز در نوسان است که نشان می دهد نوسانات قیمت قابل توجهی در ساعات اخیر نشان می دهد. حجم معاملات 35.18 درصد کاهش یافته و حدود 2 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 13.1 میلیارد دلار است که این ارز رمزنگاری شده را در رده دوازدهم در بین همه ارزهای رمزنگاری شده قرار می دهد. غلبه بر سکه 0.61 درصد است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Chainlink: سیگنال صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: Tradingview

در زمان نگارش این مقاله ، به نظر می رسد که فروشندگان به بازار حمله کرده و معاملات LINK/USD را در 28.6 دلار انجام داده اند. شاخص BoP در جنبه مثبت قرار دارد و نشان می دهد که گاوها در حال افزایش هستند و شاید در جلسه معاملاتی بعدی ، جفت ارز LINK/USD شتاب صعودی داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) احتمال ایجاد بازار صعودی را به محض این که خط آبی از خط قرمز عبور کند نشان می دهد. اگر خریداران به بازار حمله کنند ، حمایت قابل توجهی را ایجاد می کنند تا به LINK/USD در 30 ساعت آینده به 30 دلار برسند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.