منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK با تشدید حرکت نزولی به 25 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK با تشدید حرکت نزولی به 25 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای کاهش سطح قیمت را نشان می دهد.
  • قیمت به 24.92 دلار کاهش یافته است.
  • پشتیبانی فعلی با قیمت 24 دلار به زودی از بین می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روند منفی را نشان می دهد و خرس ها در این هفته بر نمودار قیمت حاکم هستند. سطح قیمت ها به طرز چشمگیری کاهش یافته و ارزش سکه به ارزش 25 دلار کاهش یافته است.

این سقوط تأثیر زیادی داشته است و این روند نزولی در ساعات گذشته ادامه داشته است. در روز SMA 50 نیز از SMA 20 عبور کرده است که نشانگر اصلی حرکت نزولی است.

LINK/USD نمودار قیمت 1 روزه: قدرت حرکت نزولی پس از افزایش ناگهانی

نمودار قیمت 1 روزه که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، امروز در مسیر نزولی قرار دارد. نمودار نشان می دهد شمعدان های قرمز در راه هستند تا قیمت را حتی زیر سطح فعلی خود که 25 دلار است کاهش دهند.

میانگین متحرک (MA) کمی بهتر از ارزش سکه امروز است و در نمودار 1 روزه 27 دلار وجود دارد. نوسانات به آرامی در حال کاهش است که از سوی دیگر ، سیگنال مثبتی برای ارزهای رمزنگاری شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK با تقویت حرکت نزولی 1 دلار به 25 دلار می رسد
LINK/نمودار قیمت 1 روزه USD. منبع: TradingView

با کاهش نوسانات ، نوارهای Bollinger نیز کاهش می یابند ، که ارزش بالایی آن 30 دلار و ارزش پایین آن 23 دلار در تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سمت پایین حرکت می کند و این نمره در سطح متوسط ​​49.03 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: نمودار 4 ساعته حداقل فرصت ها را برای خریداران نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink کاهش سریع سطوح قیمت را نشان می دهد که به دلیل حرکت نزولی قوی رخ داده است. این ارز رمزپایه با ضرر قابل توجهی روبرو شده است ، زیرا ارزش قیمت به 24.91 دلار رسیده است که در پایین ترین حد خود از چند روز گذشته قرار دارد.

میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته 26 دلار ، نسبتاً بهتر ، و نوارهای بولینگر به طور متوسط ​​27 دلار است. خط روند کوتاه مدت نیز در حرکت نزولی است و نشان دهنده یک نشانه نزولی عمده است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK با تشدید حرکت نزولی 2 دلار به 25 دلار می رسد
LINK/نمودار قیمت 4 ساعته USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد نوارهای بولینگر در حال گسترش هستند و نوار بالای بولینگر به 30 دلار رسیده است در حالی که باند پایین بولینگر به ارزش 24 دلار رسیده است. امتیاز RSI در نمودار 4 ساعته LINK/USD در حال کاهش است و امتیاز به 35.32 کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش علاقه خریداران است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK با افزایش 3 درایو نزولی به 25 دلار می رسد
نمودار شاخص های فنی LINK/USD. منبع: TradingView

نمودارهای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink امروزه مقدار زیادی از ارزش ارز رمزنگاری شده را مشاهده کرده اند ، همانطور که از تجزیه و تحلیل فوق تأیید شد. گاوها در حال از دست دادن هستند و نمودار شاخص های فنی LINK/USD سیگنال فروش آن روز را نشان می دهد. 11 شاخص در موقعیت فروش ، 10 در حالت خنثی و پنج در سیگنال خرید وجود دارد.

میانگین های متحرک نیز با گرایش شدید به سمت فروش ، همین روند را نشان می دهند. نه شاخص در نقطه فروش ، پنج شاخص در نقطه خرید و یک شاخص در نقطه خنثی وجود دارد. نوسان سازها همچنین حمایت خود را از خرس ها نشان می دهند ، دو نوسان ساز در موقعیت فروش ، 9 در موقعیت خنثی و هیچ یک در موقعیت خرید قرار ندارند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: جزر و مد ، Chainlink را محاصره می کند

آنالیز قیمت 1 روزه و 4 ساعته Chainlink فوق به شدت نزولی است ، همانطور که در نمودارهای قیمت مربوطه مشاهده می شود. کاهش سریع سطوح قیمت رخ داده است که قیمت را در یک ساعت گذشته به 25 دلار کاهش داده است.

اگر خرس ها همچنان قدرت خود را برای تقویت حرکت خود افزایش دهند ، سطح حمایت 24.13 دلار به زودی سقوط می کند. به دلیل پیش بینی های منفی ارزهای رمزنگاری شده ، احتمال قریب الوقوع روند روند نزولی وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.