منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: کاهش شدید قیمت LINK به 26.8 دلار – گاوها در انتظار اصلاح هستند

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: کاهش شدید قیمت LINK به 26.8 دلار – گاوها در انتظار اصلاح هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • سطوح قیمت Chainlink طبق نمودار امروز به سرعت در حال کاهش است.
  • Chainlink در مقاومت 26.77 دلار گیر کرده است.
  • پشتیبانی از Chainlink در حال حاضر 24.4 دلار است.

آخرین تحلیل قیمت Chainlink با مقاومت 26.773 دلار در جهت نزولی پیش می رود. خرس ها در زمان نگارش این خبر بر بازار حاکم هستند و کاهش بیشتر قیمت Chainlink انتظار می رود. در چند ساعت گذشته مواردی وجود داشته است که گاوها سعی در بازگشت داشته اند اما موفق نشده اند. خرس ها همچنان در صدر جدول هستند و تلاش می کنند تا قیمت را به زیر 26.799 دلار برسانند.

خرس در برتری در نمودار 4 ساعته

در نمودار شمعدانی ساعتی که تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink را نشان می دهد ، به نظر می رسد که شمعدان های قرمز بر بقیه غلبه می کنند. سطح فعلی قیمت Chainlink در 26.773 دلار است که ممکن است حتی بیشتر از آن کاهش یابد. بر اساس آخرین به روزرسانی ها ، ارز رمزنگاری شده با مقاومت 26.22 دلار مواجه است. میانگین متحرک یک شاخص مهم است که نشان دهنده روند فروش قوی با ارزش 26.93 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: کاهش شدید قیمت LINK به 26.8 دلار - گاوها در انتظار اصلاح 1 هستند
LINK/نمودار قیمت 4 ساعته USD. منبع: TradingView

نوارهای بولینگر نوسان نسبتاً زیادی را به نفع خرس ها به تصویر می کشند. نوار بالایی نوارهای بولینگر با ارزش 28.06 دلار و نوار پایینی با قیمت 24.8 دلار در حال حاضر است. در حالی که شماره RSI 56.99 تعیین شده است که به طور قابل توجهی خنثی است و در صورت خرید بیشتر دارایی Chainlink ممکن است افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روزانه تمایلات نزولی را نشان می دهد

بر اساس نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روزانه ، گاوها و خرسها همچنان به موازات یکدیگر هستند زیرا نمودار افزایش و کاهش مداوم قیمت را نشان می دهد. هفته گذشته روندهای صعودی را پشت سر گذاشت اما گزارش امروز در حمایت از خرس ها است. سطح قیمت 26.799 دلار است و سطح پشتیبانی به 14.00 دلار نزدیک می شود. نوارهای بولینگر به طور متوسط ​​23.23 دلار قیمت دارند که لایه بالایی 28.25 دلار و لایه پایینی 18.20 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: کاهش شدید قیمت LINK به 26.8 دلار - گاوها در انتظار اصلاح 2 هستند
LINK/نمودار قیمت 1 روزه USD. منبع: TradingView

با این وجود ، با توجه به اینکه امتیاز RSI 66.41 است و ممکن است حتی بیشتر جهش کند ، احتمال زیادی وجود دارد که بازار با خریداران بیشتری روبرو شود. میانگین متحرک 25.095 دلار است و خط روند کوتاه مدت نیز به سمت بالا صعود می کند و اشاره به کنترل صعودی در آینده دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: کاهش شدید قیمت LINK به 26.8 دلار - گاوها در انتظار اصلاح 3 هستند
نمودار شاخص های فنی LINK/USD. منبع: TradingView

امروزه شاخص ها احتمال افزایش برابر گاو و خرس را پیش بینی می کنند. با این حال ، خلاصه شاخص ها به ما می گوید که پنج شاخص فروشنده ، هشت شاخص خنثی و در مجموع تعداد سیزده خریدار هستند. در حالی که اگر در مورد میانگین های متحرک صحبت کنیم ، آنها به سمت خریداران هستند ، زیرا 12 مورد در بخش خرید ، یکی زیر خنثی و دو مورد زیر فروش وجود دارد.

بازار توسط هر دو طرف مورد بررسی قرار می گیرد و تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink کاهش را نشان می دهد. اسیلاتورها نقش مهمی در تعیین آخرین تحرکات بازار ایفا می کنند و آنها نمودارهای زیر را نمایش می دهند. هفت نوسان ساز در پست خنثی ، سه نوسان در حال فروش و مابقی در خرید پست است.

نتیجه

طبق تجزیه و تحلیل بالا نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink فعلی به نفع طرف نزولی است. شمعدان های قرمز همچنان تعداد بیشتری را نشان می دهند ، همانطور که از نمودارهای ساعتی و روزانه موجود در بالا نشان داده شده است. سطح قیمت همچنان 26.8 دلار است که ممکن است در صورت مساعد شدن شرایط برای ارزهای رمزپایه ایجاد شود. اگر ارزش حمایتی 18.20 دلار حفظ شود ، ممکن است قیمت از آن بالاتر برود. به همین ترتیب ، سطوح مقاومتی که در حال حاضر 28.25 دلار تعیین شده است ممکن است در صورت تسلط گاوها در بازار در آینده نزدیک افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. Ramzifa.ir holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.