منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: آیا LINK/USD علامت 30 دلار را لمس می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: آیا LINK/USD علامت 30 دلار را لمس می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • LINK/USD در روند نزولی قوی به سمت بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز معامله شد.
  • به نظر می رسد گاوها اصرار دارند تا رکورد جدیدی را در نمودار 24 ساعته ثبت کنند.
  • نوارهای بولینگر شروع به گسترش کرده اند ، که نشان دهنده نوسان بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

LINK/USD در روند نزولی قوی به سمت بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز معامله شد. با این حال ، به محض شروع نمودار معاملات روزانه ، روند خطرناک توسط گاوها کوتاه شد.

شروع به ارسال قیمت ها به بالاترین سطح 25.3 دلار کرد ، جایی که با مقاومت شدید خرس های عصبانی روبرو شد و باعث افت شدید به پایین ترین سطح روزانه 24.7 دلار شد.

گاوها با انرژی قابل توجهی وارد مسیر منفی شدند. گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت سکه را در مسیر سر و شانه قرار داد. شاخص Choppiness (CHOP) در چهل است و به سمت 100 حرکت می کند ، بدین معنی که بازار در حال حرکت با جنبش های جانبی قوی است.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: گاو نر خرس ها را می زند و قیمت را به 20 دلار می رساند

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink ، LINK/USD در محدوده روزانه 24.7 دلار – 25.5 دلار معامله می شود. این فاصله نزدیک نوسان کم را در نمودار روزانه نشان می دهد. حجم معاملات Chainlink با افزایش 49،2 درصدی به مجموع 1 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار پس از افزایش 1 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 11 میلیارد دلار است. Chainlink در کل بازار رتبه 15 را دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink: هدف گاوها 30 دلار است

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink ، LINK/USD در حال افزایش است زیرا گاوها تلاش می کنند بار دیگر به منطقه قیمت 25 دلار برسند. گاوها چشم خود را بر روی سد روانی 26 دلاری متمرکز کرده اند و در حال تلاش برای افزایش سرعت و رسیدن به آنجا هستند. به نظر می رسد گاوها اصرار دارند تا رکورد جدیدی را در نمودار 24 ساعته ثبت کنند ، با این حال به نظر می رسد فشار خریداران برای غلبه بر آن بسیار زیاد است.

LINK/USD شروع خوبی را در هفته پس از افزایش کمی در روز دوشنبه آغاز کرد ، در حالی که بسیاری از دارایی های دیجیتال افت زیادی را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته Chainlink: روند صعودی LINK/USD آشکار می شود

در یک ساعت گذشته ، LINK/USD در روند سر و شانه معامله شد. به نظر می رسد شمعدان های سبز بیشتر از تعداد سبز هستند که نشان دهنده بازار صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: آیا LINK/USD علامت 30 دلار را لمس می کند؟  1
پیوند/نمودار 4 ساعته USD. منبع: Tradingview

نوارهای Bollinger شروع به گسترش کرده اند ، که نشان دهنده نوسان بالا است. قیمت به دیوارهای باند پایین متصل شده است ، منطقه ای که بیش از حد فروخته شده است و نشان می دهد که فروشندگان قوی تر از خریدار هستند و ممکن است افت قیمت ممکن باشد.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

بسیاری از شاخص های فنی نوید بازار صعودی در چند ساعت آینده را می دهند. به نظر می رسد گاوها برای آماده سازی برای فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه 25.5 دلار به صفحه نقاشی رفته اند. اگر گاوها از بالاترین سطح روز عبور کنند ، قیمت بعدی آنها 30 دلار خواهد بود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیمبه