منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است ، زیرا بازار از 1.08 دلار به 1.25 دلار افزایش یافت.
  • شاخص تعادل قدرت نشان می دهد که فروشندگان قدرت بیشتری نسبت به خریداران دارند.
  • عملکرد قیمت ریپل در یک هفته گذشته با حرکت قوی صعودی مشخص شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: بررسی کلی قیمت

امروز ، تحلیل قیمت ریپل ما صعودی است ، زیرا بازار از 1.08 دلار به 1.25 دلار افزایش یافت. خریداران از 1.25 دلار دفاع کردند و آنها عوامل منفی زیر 1.08 دلار را رد کردند. ما پیش بینی می کنیم که سکه میم برای دفاع از علامت 1.25 دلار و پیشروی به سمت سطح حمایتی بعدی 1.38 تا 1.35 دلار پیش بینی شود.

در 24 ساعت گذشته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده دارای نوساناتی بوده است. بیت کوین 2.1 درصد بهبود یافت ، در حالی که اتریوم در اصل ثابت ماند و 0.54 درصد ارزش خود را افزایش داد. CELO با افزایش 40 درصدی نسبت به دیروز ، برجسته ترین بازیگر بود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD در 24 ساعت آینده نزولی است 1

منبع: Coin360

حرکت قیمت موج دار در 24 ساعت گذشته: روند نزولی

نوارهای Bollinger گسترده هستند و نشان می دهد که فعالیت های زیادی در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه در حال انجام است. قیمت روی نوار پایین تر است و ممکن است از نوار پایین تر عبور کند. این نشان می دهد که بازار نزولی است و قصد دارد بیشتر افت کند.

شاخص تعادل قدرت نشان می دهد که فروشندگان قدرت بیشتری نسبت به معدود خریداران بازار دارند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته XRP/USD: هدف XRP/USD فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه است

ما در زمان ادغام قیمت ریپل هستیم ، که ممکن است در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته مشاهده شود. همانطور که گاوها در حدود 1.12 دلار اقامت دارند و قصد دارند از بالای 1.25 دلار عبور کنند ، می بینیم که قیمت ریپل شتاب صعودی ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل
منبع: نمای تجاری

عملکرد قیمت ریپل طی هفت روز گذشته با صعود قوی همراه بوده است. با این حال ، در روز سه شنبه ، پس از رسیدن قیمت 1.40 دلار ، افت قابل توجهی مشاهده شد.

طی 24 ساعت آینده ، این رشد قیمتی باید Ripple را به سمت سودهای بیشتر سوق دهد و هدف بعدی آن 1.25 دلار است. هنگامی که XRP به مرز 1.25 دلار برسد ، به احتمال زیاد تلاش می کند تا بالاترین سطح را بشکند.

RSI در منطقه خنثی قرار دارد و سیگنال های صعود به منطقه خرید بیش از حد در 24 ساعت آینده وجود دارد. در حالی که گاوها خود را برای جهش آماده می کنند ، بازار با روندی متوسط ​​معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

چشم انداز قیمت ریپل امروز پس از تشکیل پایین ترین سطح در افتتاح نمودار روزانه خوش بینانه است. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم که جفت ارز XRP/USD طی 24 ساعت آینده افزایش یابد و مانع قیمت 1.14 دلار را بشکند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.