منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD با آزمایش 0.29 دلار خونریزی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD با آزمایش 0.29 دلار خونریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال نزولی قرار دارد. گاوهای XRP/USD باید قیمت را به بالای 0.51 دلار برسانند تا تنظیم نزولی فعلی را باطل کنند. ریپل در نمودار 4 ساعته خود یک کانال نزولی را دنبال می کند. این ارز دیجیتال اخیراً پشتیبانی 0.30 دلاری پیدا کرده است که احتمالاً به عنوان یک مانع قوی برای خرس ها عمل می کند. از سوی دیگر، اگر گاوها موفق شوند قیمت را به بالای 0.51 دلار برسانند، تنظیم نزولی فعلی را باطل می کند. جفت XRP/USD در حال حاضر با قیمت 0.37 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است.

این ارز دیجیتال اخیراً پشتیبانی 0.30 دلاری پیدا کرده است که احتمالاً به عنوان یک مانع قوی برای خرس ها عمل می کند. از سوی دیگر، اگر گاوها موفق شوند قیمت را به بالای 0.51 دلار برسانند، تنظیم نزولی فعلی را باطل می کند. جفت XRP/USD در حال حاضر با قیمت 0.37 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است.

قیمت ها به طور مداوم از اوج های 0.36 دلار به پایین ترین سطح 0.30 دلار، با روند نزولی بازار به سمت پایین نزول کرده اند، زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایتی که قبلاً تشکیل شده بودند، معامله می شوند. روند بازار در حال حاضر نزولی است و قیمت ها در سطح حمایت اخیر یا نزدیک به آن معامله می شوند. قیمت‌ها در حین ادغام منطقه حمایت فوری را آزمایش می‌کنند، با سطح 0.30 دلار که یک منطقه کلیدی برای مشاهده هرگونه شکست یا شکست است. XRP ریپل یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است و در حال حاضر سومین دارایی دیجیتال بزرگ در جهان است.

تحلیل قیمت یک روزه XRP/USD در نمودار روزانه: حرکت نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت ها در چند روز گذشته نزولی بوده اند. در 10 ژانویه، قیمت ها به بالاترین سطح 0.36 دلار رسید و از آن زمان تا کنون روند نزولی داشته است. روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر سطوح حمایت قبلی معامله می شوند.

قیمت ها در چند روز گذشته تثبیت شده اند زیرا منطقه پشتیبانی فوری را در حدود 0.30 دلار آزمایش کردند. سطح 0.30 دلار یک منطقه کلیدی برای تماشای هرگونه شکست یا شکست است. روند بازار در حال حاضر نزولی است و قیمت ها در سطح حمایت اخیر یا نزدیک به آن معامله می شوند. قیمت‌ها در حین ادغام منطقه حمایت فوری را آزمایش می‌کنند، با سطح 0.30 دلار که یک منطقه کلیدی برای مشاهده هرگونه شکست یا شکست است.

تحلیل قیمت ریپل
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

باندهای بولینگر نیز در حال افزایش است که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار است. XRP ریپل اخیراً پشتیبان 0.30 دلاری پیدا کرده است که احتمالاً به عنوان یک مانع قوی برای خرس ها عمل می کند. از سوی دیگر، اگر گاوها موفق شوند قیمت را به بالای 0.51 دلار برسانند، تنظیم نزولی فعلی را باطل می کند. جفت XRP/USD در حال حاضر با قیمت 0.37 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته XRP: تحولات اخیر قیمت

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته برای XRP/USD نشان می دهد که روند بازار نزولی است زیرا قیمت ها زیر خط حمایت قبلی معامله می شوند. میانگین متحرک در یک متقاطع نزولی قرار دارد زیرا SMA 50 روزه از SMA 200 روزه عبور کرده است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در 42.51 قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می دهد که قیمت ها ممکن است به زودی شاهد افزایش اصلاحی باشند زیرا بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است.

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر 34.81 است که آن را در منطقه فروش بیش از حد قرار می دهد. این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است به زودی افزایش معکوس را تجربه کنند. از سوی دیگر، نوسانات بازار در نمودار 4 ساعته بسیار کم است، که نشان می دهد بازار اکنون در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

تحلیل قیمت ریپل
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

قیمت ها به طور مداوم از اوج های 0.36 دلار به پایین ترین سطح 0.30 دلار، با روند نزولی بازار به سمت پایین نزول کرده اند، زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایتی که قبلاً تشکیل شده بودند، معامله می شوند. روند بازار در حال حاضر نزولی است و قیمت ها در سطح حمایت اخیر یا نزدیک به آن معامله می شوند. قیمت‌ها در حین ادغام منطقه حمایت فوری را آزمایش می‌کنند، با سطح 0.30 دلار که یک منطقه کلیدی برای مشاهده هرگونه شکست یا شکست است. قیمت ریپل در حال حاضر در نمودار 4 ساعته خود در یک کانال نزولی شکل می گیرد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت ریپل، روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر سطوح حمایت قبلی معامله می شوند. اگر شرایط کلی بازار نزولی باقی بماند، مرحله ادغام در حال انجام است و انتظار می رود قیمت ها بیشتر کاهش یابد. قیمت ها قبل از ظهور خریداران افزایش می یابد تا آنها را حتی بالاتر ببرند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.