منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 17 درصد کاهش می یابد و به 1.12 دلار می رسد، معکوس سریع به دنبال دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 17 درصد کاهش می یابد و به 1.12 دلار می رسد، معکوس سریع به دنبال دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است.
  • XRP/USD اواخر دیروز شاهد کاهش سریع به 1.12 دلار بود.
  • XRP یک شبه بهبود یافت.

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح بالاتر در یک افت شدید پایین تر دیروز قرار گرفت. از آنجایی که رد فروش بیشتر یک شبه دنبال شد، ما انتظار داریم که XRP/USD معکوس شود و دوباره شروع به صعود کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 17 درصد کاهش می یابد و به 1.12 دلار می رسد، معکوس سریع به دنبال دارد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته عمدتاً با حرکت نزولی معامله شد. بیت کوین 1.82 درصد و اتریوم 0.57 درصد از دست دادند. در همین حال، هکس (HEX) با افزایش 12.5 درصدی در بین بهترین عملکردها قرار گرفت.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل به بالاترین سطح خود در 1.35 دلار می رسد و به سرعت به 1.12 دلار کاهش می یابد.

XRP/USD در محدوده 1.13 تا 1.35 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 76.76 درصد افزایش یافته و در مجموع به 8.215 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 58.45 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هفتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: به 1.12 دلار کاهش می یابد، شروع به بهبود می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی امروز صبح برای قیمت ریپل با کاهش نوسانات باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 17 درصد کاهش می یابد و به 1.12 دلار می رسد.
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل در هفته اول نوامبر شاهد بازگشت حرکت صعودی بود. پس از تثبیت کمتر از 1.16 دلار در ماه گذشته، در 27 اکتبر یک جهش کاهش یافت. از آنجا، XRP/USD تا پایان ماه به 1.16 دلار بازگشت.

حرکت صعودی ادامه یافت و ریپل را به بالاتر از بالاترین سطح قبلی هدایت کرد زیرا در 4 نوامبر بالاترین سطح قوی را در 1.26 دلار ثبت کرد. از آنجا، یک اصلاحی که به طور واضح پایین تر در 1.10 دلار قرار گرفت، قبل از فشار بعدی به 1.30 دلار دنبال شد.

پس از اندکی اصلاحی، اواخر دیروز یک جهش سریع افزایش یافت و به 1.35 دلار رسید. با این حال، گاوها نتوانستند این سطح قیمت را برای مدت طولانی حفظ کنند، که منجر به فروش گسترده یک شبه به 1.12 دلار شد. از آن زمان، اقدام قیمت ریپل بیشتر ضرر را جبران کرده است، که احتمالاً در اواخر امروز منجر به افزایش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح قوی بالاتر در 1.12 دلار تعیین شد که منجر به بهبود در ساعات گذشته شد. بنابراین، ما انتظار داریم که XRP/USD به بالاترین سطح خود ادامه دهد و مقدار بیشتری از زیان دیده شده در یک شب را به دست آورد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، راهنمای ما در مورد توکن‌های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.