منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 0.40 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند و به کاهش خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 0.40 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند و به کاهش خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است، زیرا شاهد بازگشت به 0.40 دلار بودیم، جایی که مقاومت پیدا شد و بازار به سمت پایین برگشت. بنابراین، XRP/USD آماده کاهش بیشتر و رسیدن به نوسان قبلی 0.34 دلار در بقیه آخر هفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 0.40 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند و به کاهش 1 ادامه می دهد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.18 درصد و اتریوم 0.27 درصد کاهش یافت. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با تقریباً 6 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل به تست نزولی بیشتر ادامه می دهد

XRP/USD در محدوده 0.3831 تا 0.3881 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات به 1.46 میلیارد دلار کاهش یافته است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 18.6 میلیارد دلار معامله می شود، که سکه را همچنان در رتبه ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: به نظر می رسد XRP به زیر 0.38 دلار پایین می رود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد ادامه فشار فروش قوی در 24 ساعت گذشته و پایین‌ترین سطح محلی قبلی باشیم که قبلاً آزمایش شده است، که نشان می‌دهد باید تا پایان روز به پایین‌ترین قیمت‌ها برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP 0.40 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند و به کاهش خود ادامه می دهد
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل طی هفته گذشته شاهد حرکت نزولی ثابتی بوده است. پس از اینکه روز دوشنبه یک بالاترین سطح محلی کمی پایین‌تر ثبت شد، XRP/USD شروع به تثبیت بالای حمایت اصلی 0.40 دلار کرد.

در روز پنج‌شنبه، در نهایت یک شکست پایین‌تر دنبال شد که منجر به رسیدن به پایین‌ترین سطح محلی جدید به 0.38 دلار شد. بازگشت مجدد برای آزمایش مجدد حمایت قبلی در 0.40 دلار، زیرا مقاومت در اواخر دیروز مشاهده شد، که نشان می دهد یک بالاترین پایین تر دیگر تعیین شده است.

از آنجایی که روند صعودی بیشتر به سرعت رد شد، ما انتظار داریم که قیمت ریپل دوباره کاهش یابد. احتمالاً پایین‌ترین سطح داخلی 0.38 دلار به زودی شکسته خواهد شد و ریپل در بقیه آخر هفته به کاهش خود ادامه خواهد داد.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش بیشتر و آزمایش پایین ترین سطح محلی قبلی در 0.38 دلار بودیم. بنابراین، XRP/USD باید حتی کمتر شود و مسیر خود را به سمت پایین‌ترین نوسان اصلی 0.34 دلار از سر بگیرد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، به پیش بینی قیمت ما در WINkLink، BTCZ و Tectonic مراجعه کنید.