منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP یک شبه به بالای 1.30 دلار می رسد ، آیا دوباره مقاومت 1.10 دلار را دوباره آزمایش می کنیم؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP یک شبه به بالای 1.30 دلار می رسد ، آیا دوباره مقاومت 1.10 دلار را دوباره آزمایش می کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجمع XRP دیروز ادامه داشت.
  • مقاومت 1.10 دلار یک شبه شکسته شد.
  • XRP/USD برای اصلاح تنظیم شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تا 24 ساعت آینده نزولی است ، زیرا پس از جهش کوتاه مدت بالاتر از سطح مقاومت 1.30 دلار ، رد صعودی بیشتر یک شبه مشاهده شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD بخشی از افزایش 24 ساعت گذشته را بازیابی کند و به دنبال پشتیبانی مجدد 1.10 دلار در آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP یک شبه به بالای 1.30 دلار می رسد ، آیا دوباره مقاومت 1.10 دلار را دوباره آزمایش می کنیم؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در حالی که کنترل خرس ها یک شبه کنترل خود را از دست می دهد ، قرمز می شود. بیت کوین 3.9 درصد کاهش یافته و اتریوم 4.40 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Ripple (XRP) 8.7 درصد رشد کرده است و در بین بهترین عملکردها در 24 ساعت گذشته قرار دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: جهش ریپل به بالای 1.30 دلار می رسد

XRP/USD در محدوده 1.11 دلار – 1.35 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 97.9 درصد افزایش یافته و بالغ بر 14 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش کل بازار 59 میلیارد دلار است ، در مجموع ارز رمزنگاری شده در رتبه ششم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده راه اندازی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد حرکت مجدد قیمت Ripple باشیم که پس از گذر کوتاه مدت از مقاومت 1.30 دلار ، شروع به حرکت مجدد کرد ، که امروز باید به سمت نزولی بیشتر حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP یک شبه به بالای 1.30 دلار می رسد ، آیا دوباره مقاومت 1.10 دلار را دوباره آزمایش می کنیم؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل در هفته های گذشته شاهد افزایش شدید صعودی بوده است. از آخرین نوسان عمده پایین 0.52 دلار ، XRP/USD با یک حرکت کوتاه بالاتر از مقاومت 1.30 دلار بیش از 150 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، اوایل این هفته ، ریپل مقاومت اصلی 1.10 دلاری را شکست ، جایی که نوسان قبلی در آن بالا بود. این پیشرفت قیمت نشان می دهد که ساختار کلی بازار بار دیگر صعودی شده است.

با این حال ، در حال حاضر ، قیمت قیمت ریپل بسیار طولانی شده است و قبل از اینکه صعود بیشتری مشاهده شود ، به اصلاح نیاز است. اولین پشتیبانی واضح که مورد توجه قرار می گیرد ، مقاومت عمده 1.10 دلاری است که تبدیل به پشتیبانی شده است. هنگامی که XRP/USD مجدداً آن را به عنوان یک پشتیبانی مجدد آزمایش کرد ، می توانیم هفته آینده خیلی بیشتر صعود کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تا 24 ساعت آینده نزولی است زیرا مقاومت اصلی بعدی 1.30 دلار به سرعت در 24 ساعت گذشته به دست آمد. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD بخشی از سود خود را بازگرداند و احتمالاً به سمت بازآزمایی مجدد مقاومت 1.10 دلاری حرکت می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد Bitcoin Futures ، بازار NFT ، و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.