منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از یک طلسم نزولی به 0.475 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از یک طلسم نزولی به 0.475 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 4
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت های XRP معاملات نمودار روزانه را تا 0.475 دلار باز کرده و در روند نزولی به معامله ادامه می دهند. پس از فروش اخیر در سراسر بازار، این ارز دیجیتال نتوانسته خریدار در سطوح بالاتر پیدا کند و به زیر 0.49 دلار سقوط کرده است. خرس ها کنترل قیمت را در دست گرفته اند و قیمت ها را پایین می آورند. سطح بعدی پشتیبانی در 0.4696 دلار وجود دارد و حرکت به زیر این سطح می تواند سطح 0.46 دلار را آزمایش کند.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: موج نزولی در مراحل قیمت تا 0.475 دلار پایین می‌آید.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت های XRP بین محدوده 0.4696 تا 0.496 دلار معامله می شوند و قیمت ها در 24 ساعت گذشته 3.09 درصد کاهش یافته است. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار 7.07 میلیارد دلار است در حالی که حجم کل معاملات 291 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال دارای تسلط بر بازار 3.85 درصد است زیرا دارایی دیجیتال در رتبه 6 کلی قرار دارد.

تصویر 2
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD، منبع: TradingView

میانگین های متحرک همگی روند پایین تری دارند و میانگین متحرک 20 روزه از میانگین متحرک 50 روزه که یک علامت نزولی است، عبور کرده است. اندیکاتور MACD همچنین مقادیر بیش از حد فروش را نشان می دهد که نشان می دهد گاوها ممکن است به زودی بازگردند. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد و بازگشت به بالای 50 می تواند قیمت ها را مجدداً سطح 64.52 دلار را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار قیمت 4 ساعته: XRP/USD با رد 0.496 دلار روبرو می شود

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت ها پس از یک دوره نزولی به 0.475 دلار کاهش یافته است. بازار با فروش شدیدی روبرو بوده و قیمت ها نتوانسته خریدار در سطوح بالاتر پیدا کند. سطح بعدی مقاومت در 0.496 دلار وجود دارد و حرکت به بالاتر از این سطح می تواند سطح 0.50 دلار را آزمایش کند.

تصویر 1
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD، منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD نزولی است و اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشان می دهد فروش ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 0.49 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 0.46 دلار است که نشان می دهد دارایی دیجیتال در یک روند نزولی بلندمدت قرار دارد. دارایی دیجیتال باید به بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه برود تا نشان دهنده تغییر روند باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل، حرکت نزولی با احتمال قوی کاهش بیشتر قیمت آن در ساعات آینده را نشان می دهد. خرس ها بازار را تسخیر کرده اند. اگر گاوها نتوانند به زودی پاسخ دهند، خرس ها بازار را برای درازمدت غرق خواهند کرد. با این حال، از آنجایی که خرس‌ها پتانسیل عظیمی از خود نشان می‌دهند، می‌توانند فرصتی برای مصرف کامل بازار داشته باشند، اما اگر قیمت حمایت را بشکند. سپس، پویایی بازار ممکن است به نفع گاوها تغییر کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.