منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از احیای صعودی به 0.4134 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از احیای صعودی به 0.4134 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت ریپل نشان می دهد که گاوها پس از یک دوره اصلاح کوتاه، کنترل جفت XRP/USD را به دست گرفته اند. قیمت در حال حاضر بالاتر از سطح 0.40 دلار معامله می شود و قرار است به زودی روند صعودی خود را ادامه دهد. افزایش قابل توجهی در ارزش سکه در طول روز مشاهده شد و حرکت صعودی XRP را به عنوان یکی از بازیابی‌های اولیه سقوط بازار امروز معرفی کرد.

حمایت از جفت XRP/USD در سطح 0.3576 دلار دیده می شود و گاوها در حال حاضر به دنبال شکست بالای سطح مقاومت 0.4215 دلار هستند. ادامه روند صعودی می تواند منجر به رسیدن قیمت به بالاترین سطح 0.48 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته XRP 3.806 میلیارد دلار است و سکه در حال حاضر با 0.4134 دلار تغییر می کند در حالی که ارزش بازار 20 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: ریپل پس از پایین آمدن سطح پایین بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه یک روند صعودی قوی برای روز را تأیید می کند. گاوها در طول روز بازار را کنترل کرده اند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته از مقاومت 0.4215 دلار عبور کرده است. به نظر می رسد سود بیشتری برای خریداران ریپل در راه است زیرا قیمت به تازگی به بالاترین سطح 0.4134 دلار رسیده و بیش از 13.42 درصد ارزش را به دست آورده است. به نظر می رسد شانس بیشتری برای احیا نزدیک باشد زیرا خریداران به طور مداوم تلاش می کنند. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک نمودار قیمت روزانه (MA) 0.3992 دلار است.

تصویر 263
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

باندهای بولینگر به شدت در حال همگرایی هستند و کاهش نوسانات را نشان می‌دهند، اما نوسانات پایین و زیاد قیمت امروز ممکن است شاخص را دوباره به واگرایی سوق دهد. در همین حال، باند بولینگر بالایی مقدار 0.4215 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند بولینگر پایینی مقدار 0.3576 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در نهایت، به دلیل افزایش اخیر قیمت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 52.04 رسید.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: حرکت اخیر قیمت

تحلیل قیمت ساعتی ریپل نیز به نفع گاوها است، زیرا سکه پس از نزول تا 0.3576 دلار به سمت 0.4134 دلار افزایش یافته است. همه ریکاوری ها در هشت ساعت گذشته انجام شده است زیرا گاوها بازدهی موفقیت آمیزی داشته اند و به Ripple کمک کرده اند که بیشترین سود را در بین 100 ارز دیجیتال برتر داشته باشد. این خبر نسبتاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا خرس ها در ساعات اولیه به سرعت در حال پیشرفت بودند. علاوه بر این، اگر مقدار میانگین متحرک را در نمودار چهار ساعته قیمت مورد بحث قرار دهیم، در 0.3936 دلار ایستاده است.

تصویر 264
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته منبع: Trading View

ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در 0.4218 دلار است، در حالی که مقدار پایین آن در 0.3566 دلار تعیین شده است. قیمت از پایین باندهای بولینگر به سمت حد بالایی اندیکاتور افزایش یافته است. امتیاز RSI نیز به دلیل موج صعودی بسیار بالا آمده است و به دلیل شتاب خرید قوی در شاخص 56.83 قرار دارد، اما اکنون منحنی به صورت افقی در حال نشست است و به کاهش سرعت فعالیت خرید اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

به طور کلی، تحلیل قیمت ریپل برای امروز نشان می دهد که سکه از افت قبلی بهبود یافته است و در حال حاضر با یک سوگیری صعودی معامله می شود. گاوها قصد دارند از مقاومت 0.4215 دلاری عبور کنند و در صورت موفقیت، XRP ممکن است در آینده نزدیک بالاترین سطح 0.48 دلار را هدف قرار دهد. خرس‌ها همچنین ممکن است به زودی بازگشت کنند زیرا به نظر می‌رسد فعالیت خرید کند شده است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.