منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پایین‌ترین قیمت موقت را در 0.30 دلار می‌یابد و گاوها به سودهای بیشتر چشم دوخته‌اند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پایین‌ترین قیمت موقت را در 0.30 دلار می‌یابد و گاوها به سودهای بیشتر چشم دوخته‌اند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر می رسد تحلیل قیمت ریپل دوباره به سمت بالا نگاه می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته بالاتر از نقطه حمایت قبلی در 0.30 دلار تثبیت شده است. روند فعلی پتانسیل شکست روند افقی گسترده ای را دارد که از 14 ژوئن 2022 پس از کاهش شدید در اوایل ماه جاری بوده است. قیمت به زیر سطح حمایت در 0.30 دلار کاهش یافت، اما اکنون پس از شکستن اولین سطح مقاومت اصلی در 0.33 دلار در معاملات امروز، به پایین‌ترین حد خود در این نقطه رسیده است.

XRP همچنین امروز در شکایت خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکست خورد، زیرا SEC درخواستی را برای جلوگیری از مهر و موم کردن اسناد حساس توسط آزمایشگاه های ریپل به نام “نمایش 0” ارائه کرد. قطعاً انتظار می‌رود که حکم دادگاه در مورد این دعوی، روند فعلی XRP را تغییر دهد، که به حمایت گسترده‌تری از بازار کریپتو نیاز دارد تا رالی فعلی را تا 0.35 دلار افزایش دهد.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال پس از روند صعودی دیروز، ادغام بیشتری را ثبت کرد، زیرا بیت کوین با 6 درصد روند صعودی از مرز 21100 دلار گذشت. اتریوم نیز روند صعودی داشت و با جهش 4 درصدی به 1150 دلار رسید. در میان آلت‌کوین‌های اصلی، Cardano تا 0.49 دلار افزایش یافت، در حالی که Dogecoin تا 12 درصد افزایش یافت و به 0.06 دلار رسید. سولانا همچنین با جهش 8 درصدی به مرز 37.5 دلار رسید، در حالی که پولکادوت 3 درصد جهش کرد و به 7.96 دلار رسید.

اسکرین شات 2022 06 21 در 11.47.32 ب.ظ
تحلیل قیمت ریپل: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ارزش گذاری بازار XRP در نمودار روزانه همانطور که توسط RSI نشان داده شده است افزایش می یابد

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تحلیل قیمت ریپل، پس از ایجاد یک روند افقی طولانی، قیمت را می توان در بالای مقاومت 0.33 دلار مشاهده کرد. قیمت دیروز بالاتر از سطح حمایت 0.30 دلار افزایش یافت و به تدریج در میان افزایش علاقه خریداران به سمت بالا حرکت کرد. XRP همچنان به انگیزه خریدار بیشتری نیاز دارد تا بتواند به مرز 0.35 دلار برسد و احتمالاً افزایش قیمت فعلی را تا 0.38 دلار افزایش دهد.

XRPUSDT 2022 06 22 00 31 45
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

با این حال، ارزش گذاری بازار برای XRP را می توان با حرکت شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) به دهه 40 مشاهده کرد. در حالی که حجم معاملات در 24 ساعت گذشته نیز کاهش 4 درصدی را نشان می دهد، که نشان می دهد معامله گران در روند فعلی فروش خود را متوقف می کنند. انتظار می‌رود قیمت از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) در 0.332 دلار عبور کند، اما روند صعودی ممکن است در 0.38 دلار محدود شود. علاوه بر این، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) پایین‌ترین سطح را در اطراف منطقه خنثی نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد قیمت برای مدت طولانی با افزایش قابل انتظار تقاضا ثابت نخواهد ماند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.