منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز صعودی بالاتر از 0.77 دلار را آزمایش می کند ، که برای برگشت کند تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز صعودی بالاتر از 0.77 دلار را آزمایش می کند ، که برای برگشت کند تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجمع XRP یک شبه ادامه داشت.
  • یکی دیگر از مجموعه بالا کمی بالاتر.
  • بازار همچنان صعود بیشتر را رد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که روند صعودی طی 24 ساعت آینده دنبال می شود زیرا تنها می توان یک صعود کمی بالاتر را یک شبه تعیین کرد و صعود بیشتر به سرعت رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD مجدداً بررسی شود و در هفته آینده مجدداً سطح پشتیبانی قبلی را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز صعودی بالاتر از 0.77 دلار را آزمایش می کند ، که برای برگشت کند تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان به صورت سبز معامله می شود. بیت کوین پیشرو در بازار با اندکی افزایش 0.56 درصدی از آلت کوین برتر عقب مانده است. در همین حال ، اتریوم 6 درصد افزایش یافته است ، در حالی که Polkadot (DOT) با 11.7 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل به بالاترین سطح خود ادامه می دهد

XRP/USD در محدوده 0.7383 دلار – 0.7763 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 20.62 درصد کاهش یافته و به 2.48 میلیارد دلار رسیده است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 35.17 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه ششم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP برای معکوس آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد باشیم که قیمت ریپل در چند روز گذشته در حال از دست دادن است ، که باید در اوایل هفته آینده به عقب برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز صعودی بالاتر از 0.77 دلار را آزمایش می کند ، برای معکوس تعیین شده است؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

قیمت نوسانات از 20 ژوئیه هنگامی که سطح اندکی بالاتر در حدود 0.52 دلار تعیین شد ، بیش از 50 درصد افزایش یافته است. پایین بودن کمی بالاتر اولین نشانه این بود که حرکت نزولی چند هفته ای ممکن است در ماه های آینده به پایان برسد.

علاوه بر این ، طی روزهای گذشته ، ریپل بالای 0.73 دلار نوسان قبلی را شکست و مارک 0.77 دلار را چندین بار آزمایش کرد. بنابراین ، مقدار کمی بالاتر نیز تعیین شده است ، که نشان می دهد ساختار کلی عملکرد قیمت در حال افزایش است.

با این حال ، حرکت صعودی طی چند روز گذشته کند شده است و نشان می دهد که قبل از مشاهده صعود بیشتر ، نیاز به یک اصلاح چند روزه دیگر است که پایین ترین سطح را تعیین می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم قیمت ریپل در هفته آینده مجدداً تغییر کند و سعی کنیم سطوح پشتیبانی قبلی را مجدداً آزمایش کنیم ، با علامت 0.65 دلار اولین.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل برای روزهای آینده نزولی است زیرا روند صعودی بیشتر پس از صعود قوی در اوایل این هفته کاهش یافته است. بنابراین ، XRP/USD به احتمال زیاد امروز معکوس می شود و به نظر می رسد سطح مقاومت قبلی 0.65 دلار را در آینده دوباره آزمایش کند.

در حالی که منتظر بازگشت مجدد ریپل هستید ، راهنمای ما در مورد هزینه های بیت کوین ، مزایای DeFi و همچنین ساتوشی ناکاموتو را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.