منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز بالای 1.10 دلار باقی می ماند ، پس از آن یک برگشت سریع وجود دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز بالای 1.10 دلار باقی می ماند ، پس از آن یک برگشت سریع وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است.
  • معاملات XRP/USD در سطح بالای 1.10 دلار ادامه دارد.
  • ریپل قرار است امروز تجمع کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته پس از تلاش ناموفق برای نفوذ روز گذشته به حمایت 1.10 دلار احترام گذاشت. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD دیروز امروز معکوس شود و برخی از زیانهایی را که در اوایل این هفته مشاهده شده بود ، به دست آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز بالای 1.10 دلار باقی می ماند ، پس از آن یک برگشت سریع وجود دارد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به کمترین حد خود رسید. بیت کوین ، رهبر بازار 1.21 درصد ، در حالی که اتریوم 0.87 درصد کاهش یافته است. ریپل (XRP) با از دست دادن 1.18 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: Ripple پشتیبانی 1.10 دلار را دوباره آزمایش می کند

XRP/USD در محدوده 1.11 دلار – 1.19 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات در کل 4.73 میلیارد دلار است که 21.45 درصد نسبت به دیروز کاهش یافته است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 52.4 میلیارد دلار معامله می شود و این سکه را در مجموع در رده ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP امروز معکوس است؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت ریپل مجدداً نزولی را رد می کند ، که نشان دهنده معکوس آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP هنوز بالای 1.10 دلار باقی می ماند ، پس از آن معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

روند قیمت ریپل در یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از تعیین کمترین نوسان عمده در حدود 0.52 دلار ، XRP/USD با بیش از 160 درصد افزایش به بالاترین سطح فعلی 1.35 دلار رسید.

از بالاترین نوسانات 1.35 دلاری ، ریپل شاهد افزایش سریع تا مرز 1.105 دلار بود و پایین ترین سطح دیگر را رقم زد. با این حال ، افزایش بیشتر منجر به قیمت کمی پایین تر در حدود 1.30 دلار شد. از آنجا ، XRP دوباره حرکت کرد و این بار 1.10 دلار به عنوان پشتیبانی عمل کرد.

به طور کلی ، از آنجا که پایین ترین سطح کمی تعیین شده است ، جهت بازار همچنان صعودی است و می توان انتظار داشت که اواخر این هفته شاهد صعود بیشتری باشیم. تا زمانی که پشتیبانی 1.10 دلار ادامه دارد ، XRP/USD باید بازگردد تا قیمت 1.35 دلار قبلی را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل صعودی است زیرا بازار پس از کاهش دیروز همچنان بالای حمایت 1.10 دلار باقی می ماند. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD به پایین ترین سطح جدید برسد و امروز نیز به بالاترین سطح نوسان فعلی 1.35 دلار ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت Ripple هستید ، مقالات ما را در مورد Wrapped Bitcoin ، Decentralized Exchanges و همچنین NFT Marketplace بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.