منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP همچنان به آرامی در حدود 1.10 دلار تثبیت می شود ، در پایین ترین سطح؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP همچنان به آرامی در حدود 1.10 دلار تثبیت می شود ، در پایین ترین سطح؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است.
  • XRP/USD یک شبه در حدود 1.10 دلار تثبیت شد.
  • XRP به احتمال زیاد امروز بیشتر آزمایش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا قیمت 1.10 دلار همچنان پابرجاست و بازار در طول حمایت یک شبه تثبیت شد. بنابراین ، ما انتظار داریم XRP/USD بعداً حرکت دیگری را در اواخر امروز انجام دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP همچنان به آرامی در حدود 1.10 دلار تثبیت می شود ، در پایین ترین سطح؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده امروز با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین و اتریوم حدود 1 درصد کاهش یافته اند ، در حالی که ریپل با صعودی جزئی 2.36 درصد روبرو شده است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: پشتیبانی از ریپل هنوز بالای 1.10 دلار است

XRP/USD در محدوده 1.07 دلار – 1.19 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خوبی است. حجم معاملات 12 درصد کاهش یافته و در مجموع 6.6 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 52.62 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رده ششم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده حرکت بیشتر می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت ریپل را همچنان بالای 1.10 دلار نگه داریم ، که باید به تلاش دیگری برای افزایش قیمت امروز منجر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP همچنان در حدود 1.10 دلار تثبیت می شود ، در پایین ترین سطح؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت ریپل در ماه گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. پس از ایجاد پایین ترین سطح در حدود 0.52 دلار ، XRP/USD شروع به صعود کرد و از آن زمان 160 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح 1.35 دلار رسید.

با این حال ، هرگونه صعودی دیگر در اوایل این هفته رد شد و طی چند روز گذشته اقدام قیمت ریپل را در وضعیت اصلاحی قرار داد. حمایت در نهایت در حدود 1.10 دلار یافت شد ، جایی که مقاومت قبلی در 11 آگوست مشاهده شد.

به طور کلی ، این اقدام قیمت برای XRP/USD نشان می دهد که پایین ترین سطح دیگر تعیین شده است. مگر اینکه بازار سقوط کند ، انتظار داریم که اواخر این هفته صعود دیگری انجام شود و هدف اصلی مقاومت بعدی در 1.50 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تا 24 ساعت آینده صعودی است زیرا بازار بالاتر از علامت 1.10 دلار است. مگر اینکه در اواخر امروز شاهد کاهش شدید قیمت باشیم ، ما انتظار داریم که XRP/USD دوباره شروع به افزایش کند و راه خود را به سمت مقاومت 1.50 دلاری بعدی آغاز کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.