منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP نزولی بیشتر از 1.10 دلار را رد می کند ، امروز آماده تجمع هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP نزولی بیشتر از 1.10 دلار را رد می کند ، امروز آماده تجمع هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان دهنده حرکت صعودی برای تسلط بر امروز است.
  • XRP/USD مجدداً علامت 1.10 دلار را آزمایش کرد.
  • XRP صعود بیشتر را رد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته مجدداً حرکت کرد تا مقاومت قبلی 1.10 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش کند. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD امروز افزایش یابد و مسیر خود را به سمت مقاومت بعدی در حدود 1.50 آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP نزولی بیشتر از 1.10 دلار را رد می کند ، امروز آماده تجمع هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته شروع به بازیابی کرده است. بیت کوین هنوز 1.32 درصد و اتریوم 1.78 درصد کاهش یافته است. سولانا (SOL) با 15.5 درصد افزایش همچنان بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل مجدداً 1.10 دلار به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند

XRP/USD در محدوده 1.14 دلار – 1.29 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.25 درصد افزایش یافته و بالغ بر 8.7 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 56.5 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در مجموع در رده ششم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP برای یک فشار بیشتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد ریپل نزولی باشیم زیرا گاوها در حال آماده شدن هستند تا بازار را تا اواخر این هفته به مرز 1.50 دلار برسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP نزولی بیشتر از 1.10 دلار را رد می کند ، امروز آماده تجمع هستید؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

پس از آنکه در 20 ژوئیه ، پایین ترین سطح نوسانات از مرز 0.50 دلار تعیین شد ، قیمت ریپل بیش از 150 درصد افزایش یافته است. از آن زمان ، XRP/USD از بالاترین نوسان قبلی عبور کرد و آخرین مقاومت قابل توجه 1.10 دلار در هفته گذشته شکسته شد.

در پایان تعطیلات آخر هفته ، XRP به بالای 1.30 دلار رسید و حداکثر 1.35 دلار را برای چند ماه تعیین کرد. با این حال ، گاوها خسته شده بودند ، و دیروز اصلاح شد. قیمت ریپل به آرامی در برابر مقاومت قابل توجه قبلی کاهش یافت و به حمایت 1.10 دلار تبدیل شد ، جایی که فشار خرید شروع شد.

به طور کلی ، این اقدام قیمت ریپل نشان می دهد که بازار آماده افزایش بیشتر در اواخر این هفته است. هنگامی که حرکت شروع به حرکت کرد ، می توان انتظار داشت که XRP/USD در آینده به مقاومت 1.50 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید در طول شبانه روز بالای علامت 1.10 دلار تعیین شد و گاوها دوباره برای صعود آماده می شوند. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD امروز معاملات خود را با قیمت بیشتری آغاز کرده و در مرحله بعد به مرز 1.50 دلار حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.