منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP مجدداً 0.70 دلار مجدداً مورد آزمایش مجدد قرار می دهد ، به آرامی برای یک افزایش بیشتر آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP مجدداً 0.70 دلار مجدداً مورد آزمایش مجدد قرار می دهد ، به آرامی برای یک افزایش بیشتر آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • XRP دیروز موفق به حرکت بالا نشد.
  • ریپل یک شبه شاهد اصلاح بود.
  • پشتیبانی حدود 0.70 دلار از نزول بیشتر جلوگیری می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است زیرا یک اصلاح دیگر یک شبه در حمایت 0.70 دلار مشاهده شد. بنابراین ، تا زمانی که XRP/USD پشتیبانی می کند ، می توانیم منتظر حرکت دیگری در 24 ساعت آینده باشیم زیرا گاوها تلاش می کنند تا در نهایت به مقاومت 0.80 دلار برسند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP مجدداً 0.70 دلار مجدداً مورد آزمایش مجدد قرار می دهد ، به آرامی خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته با ضرر معامله شد. بیت کوین 3.67 درصد و اتریوم 4.55 درصد کاهش یافته است. بقیه تجارت آلتکوین برتر با ضرر مشابه حدود 3-4 درصد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل دوباره به حمایت 0.70 دلار می رسد

XRP/USD در محدوده 0.7112 دلار – 0.7599 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 7.15 درصد کاهش یافته و در مجموع 2.5 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 33.4 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه ششم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده رسیدن به 0.80 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Ripple را در طول شب در حال آماده شدن برای افزایش مجدد قیمت در طول امروز ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP مجدداً 0.70 دلار مجدداً آزمایش می کند ، برای افزایش مجدد آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

روند قیمت ریپل در هفته های گذشته با حرکت بسیار صعودی معامله شد. پس از آنکه نرخ بی سابقه کمی در حدود 0.52 دلار در 20 ژوئیه تعیین شد ، XRP/USD شروع به صعود کرد تا در پایان هفته به 0.77 دلار رسید. این حرکت قیمتی منجر به افزایش حدود 50 درصدی شده و نشان می دهد که روند صعودی فعلی ممکن است به پایان برسد.

در روز یکشنبه ، ما شاهد افزایش قیمت XRP/USD به 0.70 دلار بودیم و نزولی بیشتر را از آنجا رد کردیم. پس از آن ، دیروز تجمع انجام شد و مجدداً XRP معکوس شد.

در طول شب ، قیمت ریپل مجدداً افزایش یافت و بار دیگر به منطقه پشتیبانی قبلی رسید. بنابراین ، تا زمانی که نزولی بیشتر زیر 0.70 دلار دیده نشود ، می توان انتظار داشت که XRP دیروز امروز افزایش یابد و تلاش دیگری برای شکستن مرز 0.80 دلار تا پایان این هفته انجام دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا پشتیبانی در حدود 0.70 دلار در حال حاضر مجددا آزمایش می شود و برای منفی شدن بیشتر رد می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD در اواخر این هفته بیشتر حرکت کند تا در نهایت سطح مقاومت اصلی 0.80 دلار را زیر پا بگذارد.

در حالی که منتظر کاهش ریپل هستید ، مقالات ما در مورد Satoshi Nakamoto ، مزایای DeFi و همچنین هزینه های بیت کوین را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.