منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به عبور از 1.18 دلار نیست و احساسات بازار مختلط را گزارش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به عبور از 1.18 دلار نیست و احساسات بازار مختلط را گزارش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است.
  • مقاومت قوی در 1.21 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی قوی از XRP با قیمت 1.15 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت ریپل تمایل به سمت نزولی را نشان می دهد. سکه نمی تواند از سطح 1.18 دلار عبور کند، زیرا در 32 ساعت گذشته در این سطح دست و پنجه نرم کرده است، پس از شکست در 12 نوامبر که خرس ها قیمت را به 1.18 دلار کاهش دادند. امروزه این توالی تفاوتی ندارد و ریپل در همان نقطه گیر کرده است و کمی در اطراف آن نوسان می کند.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: ریپل احساسات متفاوتی در بازار دریافت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می دهد که نوسان قیمت تقریباً ناچیز است زیرا جفت ارز دیجیتال از دیروز احساسات متفاوتی در بازار دریافت می کند زیرا نوسان قیمت پایین است و حجم معاملات بیش از 25 درصد کاهش یافته است. جفت XRP/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.18 دلار معامله می شود و جفت ارز دیجیتال افزایش قیمت 2.5 درصدی را در هفته گذشته گزارش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به پشت سر گذاشتن 1.18 دلار نیست، احساسات بازار مختلط را گزارش می کند 3
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات نسبتاً برای XRP زیاد است زیرا باندهای بولینگر به طور قابل توجهی گسترش یافته اند. باند بالایی در علامت 1.29 دلار نشان دهنده مقاومت برای ارز دیجیتال است و باند پایین در علامت 1 دلار است. میانگین باندهای بولینگر 1.15 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از جفت XRP/USD است. میانگین متحرک بالاتر از سطح قیمت در مارک 1.20 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک خط افقی مستقیم در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 54 معامله می شود که نشان دهنده رقابت شدید بین گاوها و خرس ها است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته نشان می دهد که قیمت در ابتدای جلسه امروز کاهش یافت اما پس از آن توسط گاوها نجات یافت و بهبود جزئی مشاهده شد، اما وضعیت کلی یکسان است زیرا کاهش و افزایش هر دو اسمی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به عبور از 1.18 دلار نیست، احساسات بازار مختلط را گزارش می کند 4
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات دیروز طی هشت ساعت گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافت و باندهای بولینگر به شدت کاهش یافت و به مقادیر پایین آمد. 1.23 دلار برای باند بالا و 1.15 دلار برای باند پایین، که میانگین آن در 1.19 دلار است. میانگین متحرک درست زیر سطح قیمت در مرز 1.187 دلار است و RSI در شاخص 45 معامله می شود و هیچ سیگنالی برای حرکت صعودی یا نزولی نمی دهد.

شاخص های فنی XRP/USD به دلیل روند صعودی چند روز گذشته عمدتاً در سمت صعودی قرار دارند. 14 اندیکاتور وجود دارد که نشانه های صعودی را ارائه می دهد و تنها سه اندیکاتور نشانه های نزولی را ارائه می دهند. با این حال، 9 نشانگر فنی باقی مانده خنثی هستند و هیچ سیگنالی از مجموع 26 نشانگر فنی نمی دهند.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که شاخص‌های میان‌مدت صعودی هستند و نشانه‌ای برای بهبود در طول زمان هستند، اما نشانه‌های کوتاه‌مدت نزولی هستند و به ادامه روند نزولی برای ساعات آینده اشاره می‌کنند، زیرا تلاش‌های صعودی برای عبور از جریان جاری است. سطح قیمت شکست خورده است و سکه برای یک حرکت بالاتر به تثبیت بیشتری نیاز دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.