منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به شکستن بالای 0.386 دلار نیست زیرا قیمت حرکت جانبی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP قادر به شکستن بالای 0.386 دلار نیست زیرا قیمت حرکت جانبی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که XRP نمی تواند از سقف قیمت دیروز عبور کند. XRP/USD امروز پس از افزایش اندک قیمت تا 0.386 دلار در روز گذشته، حرکت جانبی قیمت را نشان می دهد. فشار فروش همچنان در بازار وجود دارد زیرا قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی اصلاح شد و سکه هنوز به سختی تا نقطه ای از شروع آخرین اصلاح تراز شده است. به طور کلی جفت XRP/USD در روند نزولی اندکی قرار دارد. با این حال، نزول شدید کند شده است و این ارز دیجیتال در تلاش است تا سطح قیمت خود را پس از 13 می 2022 حفظ کند.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: شمعدان روزانه همچنان قرمز و سبز چشمک می زند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان دهنده عدم تحرک است، زیرا ارزش ارز دیجیتال امروز به طور قابل توجهی افزایش یا کاهش پیدا نکرده است. به نظر می رسد پس از پوشش دامنه به سمت بالا دیروز، XRP در حال حرکت جانبی قیمت است زیرا قیمت در زمان نوشتن این مقاله در 0.386 دلار معامله می شود. قیمت XRP/USD اندکی در سمت مثبت قرار دارد زیرا افزایش اسمی 0.26 درصدی را در 24 ساعت گذشته گزارش کرده است. با این حال، جفت ارز دیجیتال در طول هفت روز گذشته 7.11 درصد از دست داده است، زیرا روند کلی هنوز اندکی نزولی است.

XRP 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات نسبتاً ملایم است، باندهای بولینگر که باند بالایی را در 0.471 دلار نشان می دهد که قوی ترین مقاومت را نشان می دهد و باند پایین را در 0.358 دلار نشان می دهد که قوی ترین حمایت را نشان می دهد. میانگین باندهای بولینگر در 0.414 دلار بالاتر از سطح قیمت است. میانگین متحرک (MA) در 0.399 دلار است، همچنین بالاتر از سطح قیمت. شاخص قدرت نسبی (RSI) 32 را نشان می دهد که در پایین ترین سطح خنثی قرار دارد و شیب اندیکاتور تقریباً افقی است که نشان دهنده کمبود حرکت از سمت صعودی است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت ریپل، ادامه شمعدان های سبز روی نمودار را در 12 ساعت گذشته نشان می دهد. اما سایز کندل ها کوچک است که افزایش بسیار کمی را در قیمت XRP نشان می دهد. پس از حرکت صعودی دیروز و فعالیت صعودی 24 ساعت گذشته، قیمت همچنان در 0.386 دلار معامله می شود که حکایت از حضور نزولی فشار نزولی دارد.

xrp 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در زمان فعلی پایین است زیرا باندهای بولینگر باریک شده اند. انتهای باند Bollinger در علامت 0.396 دلار و باند پایین در علامت 0.378 دلار قرار دارد که به طور میانگین در علامت 0.387 دلار قرار دارد. قیمت همچنان زیر میانگین میانگین شاخص معامله می شود. میانگین متحرک در مرز 0.385 دلار است، درست زیر سطح قیمت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 43 معامله می شود و منحنی افقی است. اما امتیاز شاخص به صورت ساعتی در سطح قابل قبولی قرار دارد.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل 1 روزه و 4 ساعته روند نامشخصی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد. فشار نزولی همچنان وجود دارد. پس از کاهش قیمت ثبت شده در ابتدای جلسه معاملاتی امروز، گاوها زیان را جبران کردند، اما هنوز نتوانسته اند این محدوده را بیشتر به سمت بالا پوشش دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.