منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP صعودی را رد می کند، آماده می شود تا از 0.45 دلار عبور کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP صعودی را رد می کند، آماده می شود تا از 0.45 دلار عبور کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است، زیرا پس از اینکه دیروز یک پایین‌تر در 0.45 دلار تعیین شد، شاهد کاهش واضح در 0.465 دلار بودیم. XRP/USD احتمالاً در اواخر امروز حتی پایین تر خواهد بود و احتمالاً به زیر سطح حمایت 0.45 دلار خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP صعودی را رد می کند، آماده می شود تا از 0.45 دلار عبور کند؟  5
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.36 درصد و اتریوم 0.31 درصد رشد کردند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با بیش از 12 درصد افزایش، همچنان بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل به 0.465 دلار واکنش نشان می دهد

XRP/USD در محدوده 0.4514 تا 0.4661 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 6.79 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 1.37 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 22.93 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در جایگاه ششم قرار داد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً یک شبه منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP صعودی را رد می کند، آماده می شود تا از 0.45 دلار عبور کند؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل در نیمه دوم اکتبر یک حرکت ثابت افزایش یافته است. پس از جهش سریع به 0.43 دلار، XRP/USD شروع به تنظیم بالاترین سطح محلی کرد تا اینکه به 0.48 دلار رسید.

از آنجا، روند صعودی بیشتر دنبال نشد زیرا XRP در شنبه گذشته الگوی بازگشت دو بالای صفحه را تشکیل داد. از آن زمان، فشار فروش بازگشته است، که منجر به کاهش واضح 0.45 دلار شده است.

در طول شب، ریپل یک واکنش سریع بالاتر را مشاهده کرد که منجر به 0.465 دلار شد، جایی که بالاترین محلی پایین‌تر تعیین شد. ادغام مشاهده شده از آن زمان نشان می دهد که XRP/USD به زودی حتی پایین تر خواهد رفت و به نظر می رسد به اندازه حمایت اصلی قبلی 0.43 دلار کاهش یابد.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است زیرا از آن زمان شاهد واکنش سریع به 0.465 دلار و تثبیت بودیم. بنابراین، بالاترین محلی کمتری تعیین می‌شود و XRP/USD آماده است تا در چند روز آینده حتی پایین‌تر ادامه یابد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.