منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در 0.4727 دلار گیر کرده است، خرس‌ها برای تصاحب آن آماده می‌شوند؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در 0.4727 دلار گیر کرده است، خرس‌ها برای تصاحب آن آماده می‌شوند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل ریپل حاکی از یک روند نزولی برای امروز است و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس ها در موقعیت برنده بودند، اما از ابتدای امروز روند نزولی قیمت را دنبال می کند.

تصویر 111
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

بازار کلی عمدتاً با رنگ قرمز معامله می‌شود و بیت کوین نیز مقداری از ارزش خود را در برابر دلار از دست داده است. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.4727 دلار معامله می شد و در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش 3.59 درصدی بود. ارزش بازار و حجم 24 ساعته به ترتیب 23.80 میلیارد دلار و 1.43 میلیارد دلار بود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نمودار قیمت یک روزه: XRP/USD پس از ادغام یک شبه 0.4727 دلار افزایش یافت.

تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می‌دهد که خرس‌ها همچنان کنترل دارند و ممکن است در کوتاه‌مدت به کاهش قیمت‌ها ادامه دهند. قیمت XRP/USD در 24 ساعت گذشته بین 0.4632 تا 0.4924 دلار در نوسان بود که نشان از نوسانات ملایم قیمت دارد. روند نزولی دوباره به ارزش این ارز دیجیتال تا حد زیادی آسیب رسانده است زیرا از بالاترین سطح روزانه 0.4924 دلار سقوط کرده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر در سطح مناسبی در حدود 0.4727 دلار معامله می شد.

تصویر 110
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 100 روزه به ترتیب به عنوان مقاومت های قوی برای XRP در 0.5168 دلار و 0.5333 دلار عمل کردند که نشان می دهد در آینده نزدیک یک متقاطع نزولی محتمل است. MACD همچنین با حرکت خط خود به زیر خط سیگنال، نزولی را پیشنهاد کرد و اندیکاتور RSI روی 38.60 قرار گرفت، که نشان می‌دهد فشار فروش بر فشار خرید در بازار در حال حاضر غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته روند نزولی را تأیید می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر 0.46 دلار معامله شده است. قیمت بالا و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشانه حرکت نزولی در بازار است. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای 0.47 دلار برسانند که این نشانه ضعف است.

تصویر 108
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD منبع: TradingView

شاخص استحکام نسبی در حال حاضر روی 55.68 است و هیچ حاشیه ای را نشان نمی دهد که نشان می دهد شرایط گران فروشی یا خرید در بازار وجود ندارد. مقدار میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در سطح 0.4788 دلار است، درست بالاتر از قیمت فعلی. اندیکاتورهای MACD همچنین نزولی را نشان می دهند زیرا هیستوگرام در حال باریک شدن است و خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است، زیرا روند صعودی امروز به شدت رد شد و نشان می‌دهد که خرس‌ها همچنان کنترل دارند. ما پیش‌بینی می‌کنیم که در نتیجه امروز، XRP/USD به کاهش خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.