منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در تلاش است تا بالای 1.05 دلار بماند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در تلاش است تا بالای 1.05 دلار بماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که برای ماندن در بالای 1.05 دلار تلاش سختی دارید.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در علامت 1.05 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در علامت 1.10 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که آلت کوین در تلاش است تا بالای 1.05 دلار باقی بماند. تنها در 24 ساعت گذشته ، سکه شاهد افت چندانی بوده است اما موفق شده از مرز روانشناسی 1.05 دلار بالاتر بماند. ریپل همچنین از سابقه بازار توسط پادشاه بیت کوین و ملکه اتریوم پیروی می کند. در زمان نگارش این مقاله ، قیمت ریپل در حد 1.07 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت موج شمعدان 1 روزه افزایش نوسانات را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت شمعدان های یک روزه Ripple نشان می دهد که نوسانات در مقایسه با هفته گذشته در حال افزایش است و وضعیت امروز نیز تفاوتی ندارد. نوار بالا Bollinger با علامت 1.40 دلار و باند پایین Bollinger با علامت 0.80 دلار یافت می شود. میانگین متحرک نه روزه (SMA 9) و میانگین باندهای بولینگر در حال حاضر به عنوان نقاط مقاومت قوی عمل می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در تلاش است تا بالای 1.05 دلار باقی بماند
نمودار قیمت شمعدان XRP/USD 1 روز.

میانگین متحرک نه روزه در علامت 1.18 دلار یافت می شود ، در حالی که میانگین باندهای بولینگر در علامت 1.10 دلار یافت می شود. از سوی دیگر ، شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمره 52.45 به راحتی در حال استراحت است و علامت خنثی را برای خریداران ایجاد می کند تا جدول نزولی را به نفع گاوها بچرخانند.

نمودار شمعدانی 4 ساعته قیمت XRP/USD مبارزه نزولی را تایید می کند

بیت کوین دیروز بازار را در روند نزولی قرار داد و تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تأثیر آن را بر نمودارهای XRP/USD نیز نشان می دهد. شمعدان های چهار ساعته XRP/USD نمایانگر همان روند نزولی است که به معنای واقعی کلمه در سراسر نمودار با رنگ قرمز رنگ آمیزی شده است. بی ثباتی در نمودار شمعدانی چهار ساعته نیز افزایش یافته است. نوار بالا Bollinger با 1.26 دلار مشخص می شود که قوی ترین نقطه مقاومت برای altcoin است ، در حالی که نوار پایین Bollinger با 1.04 دلار یافت می شود ، که قوی ترین حمایت را نشان می دهد. میانگین متحرک 9 روزه (SMA 9) در 1.11 دلار قرار دارد و نقطه مقاومت قوی آلتکوین را نشان می دهد ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger همچنین نقطه مقاومت قوی دیگری را در 1.15 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای ماندن در بالای 1.05 دلار تلاش می کند
نمودار قیمت شمعدان XRP/USD 4 ساعته.

نوار بالا Bollinger 1.26 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای altcoin را نشان می دهد ، در حالی که نوار پایین Bollinger 1.04 دلار است که قوی ترین حمایت را نشان می دهد. میانگین متحرک 9 روزه (SMA 9) 1.11 دلار است که یک نقطه مقاومت قوی برای altcoin محسوب می شود ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger همچنین نقطه مقاومت قوی دیگری را در 1.15 دلار نشان می دهد. با این حال ، امتیاز RSI فرصت بهتری نسبت به نمودار روزانه ارائه می دهد. نمره RSI در نمره 32.08 دلار قرار دارد که به طرف فروش بیش از حد متمایل است. در اینجا فرصت زیادی برای معامله گران وجود دارد که جهت روند را به یک حرکت صعودی تبدیل کنند که روند خرید را کنترل می کند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP ضعیف به بالای 1.07 دلار پناه می برد

اگرچه تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نقاط ضعف و مبارزه مداوم با خرس ها را نشان می دهد ، اما به نظر می رسد که XRP با حمایت 1.05 دلار پشتیبانی قوی پیدا کرده است. سطوح فعلی این ارز را بالاتر از سد روانی 1 دلار نگه داشته است. در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، آلت کوین در آینده نزدیک محدوده 1.1 دلار را مجددا آزمایش می کند. اگر سطح پشتیبانی فعلی شکست بخورد ، احتمال دارد که آلت کوین به سطح 0.8 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.