منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در بحبوحه بهبود 0.3769 دلار با مشکل مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در بحبوحه بهبود 0.3769 دلار با مشکل مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در تحلیل قیمت ریپل امروز، گاوها در نمودار قیمت بازدهی داشته اند، زیرا افزایش قیمت تشخیص داده شده است. شرایط برای خریداران مساعد بوده است زیرا قیمت امروز دامنه صعودی را پوشش می دهد. طی چند روز گذشته کاهش مداوم سطح قیمت ها مشاهده شد، اما اکنون شرایط متفاوت است و امروز تابع قیمت در کنترل گاوها است. حرکت صعودی اکشن قیمت منجر به رسیدن آن به 0.3769 دلار در 24 ساعت گذشته شده است. با این حال، فشار فروش دوباره به وجود آمده است، زیرا قیمت در حال حاضر در حال اصلاح است.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: گاوها در تلاش برای برتری هستند زیرا سطوح قیمت بهبود یافته است

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت ریپل به خریداران منجر می شود تا موقعیت برنده خود را تضمین کنند زیرا قیمت امروز تا 0.3739 دلار افزایش یافته است. در چند روز گذشته کاهش قابل توجهی در ارزش سکه گزارش شده است زیرا قیمت در هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. تلفات قابل توجه بوده است، اما اکنون فرصتی برای بهبودی ایجاد شده است. قیمت در 24 ساعت گذشته 2.30 درصد افزایش یافته است، با ارزش بازار 18.95 میلیارد دلار و حجم معاملات 1.35 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته.

تصویر 306
منبع: Trading View

در همین حال، اگر در مورد مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه صحبت کنیم، آنگاه در سطح 0.3649 دلار قرار دارد که به عنوان یک مقاومت قوی برای جفت XRP/USD عمل می کند. اندیکاتور RSI در جهت صعودی حرکت می کند و به سطح 43.05 رسیده است. خط MACD به صورت جانبی حرکت می کند، در حالی که نزدیک به مقدار مثبت 0.0007 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نمودار قیمت 4 ساعته: XRP/USD با نفس کشیدن گاوها از اوج باز می گردد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت ریپل طرف دیگر تصویر را نشان می دهد، زیرا روند صعودی که در نمودار قیمت 1 روزه مشاهده می شود دچار معکوس شده است، زیرا طی 24 ساعت گذشته کاهش قیمت مشاهده شده است. خرس‌ها در چند ساعت گذشته دوباره بازگشته‌اند و به طور مداوم ارزش سکه را کاهش داده‌اند. پس از اینکه اخیراً روندها تغییر کرده است، ارزش این ارز دیجیتال به 0.3769 دلار کاهش یافته است. با این حال، موازنه قدرت همچنان در سمت صعودی قرار دارد زیرا قیمت همچنان در سمت بالا معامله می شود.

تصویر 307
منبع: Trading View

میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی در ارتفاع کمتری قرار دارد و در 0.3743 دلار موجود است. شاخص RSI نیز به دلیل ادامه روند صعودی افزایش یافته و تا شاخص 52.99 درست زیر خط مرکزی منطقه خنثی بالا رفته است. خط MACD از خط سیگنال عبور کرده است و در حال حاضر در جهت جانبی قرار گرفته است. این نشان می دهد که ممکن است یک اصلاح قیمت در آینده وجود داشته باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که این روند برای امروز همچنان صعودی است. با این حال، مشاهده می‌شود که قیمت در پاکت قیمتی پایین‌تر روزهای گذشته در حال معامله بوده است که بر ارزش سکه تأثیر منفی گذاشته است. بهبودی گزارش شده امروز اسمی است و نمودار 24 ساعته نشان می دهد که قیمت همچنان در حال اصلاح است. بنابراین، باید دید که آیا XRP/USD می تواند در ساعات آینده از سطح 0.3848 دلار عبور کند یا خیر.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.