منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP حدود 1.10 دلار تجمیع می شود ، آماده صعود بیشتر هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP حدود 1.10 دلار تجمیع می شود ، آماده صعود بیشتر هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است.
  • XRP/USD امروز حدود 1.10 دلار تثبیت شد.
  • XRP آماده است تا 1.20 دلار بعدی را پس بگیرد.

تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است زیرا بازار پایه ای برای افزایش بیشتر در 24 ساعت گذشته ایجاد کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD قیمت 1.20 دلار بعدی را زیر پا بگذارد و پایین ترین سطح را از آنجا تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP حدود 1.10 دلار تجمیع می شود ، آماده صعود بیشتر هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله می شود. بیت کوین و اتریوم رهبران بازار به ترتیب 2.56 و 4.07 درصد رشد کردند. در همین حال ، سولانا (SOL) با 31 درصد افزایش ، بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل در حدود 1.10 دلار تثبیت شد

XRP/USD در محدوده 0.8046 دلار – 1.14 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 53.09 درصد کاهش یافته و در مجموع 5.74 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 52.34 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه هفتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP برای صعود بیشتر آماده است؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت قیمت ریپل پس از تجمیع امروز شروع به افزایش قیمت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP در حدود 1.10 دلار جمع می شود ، آماده صعود بیشتر هستید؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

روند قیمت ریپل در هفته گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. با این حال ، پس از رسیدن به مرز 1.40 دلار ، افت شدیدی در روز سه شنبه مشاهده شد.

XRP/USD به 0.94 دلار کاهش یافت و 33 درصد افت کرد. از آنجا ، ریپل دیروز بهبود یافت و به بالای 1 دلار بازگشت. تجمیع در نهایت در حدود 1.10 دلار شکل گرفت ، جایی که XRP در حال آماده شدن برای حرکت بعدی صعود است.

به طور کلی ، این توسعه اقدام قیمتی باید Ripple را در 24 ساعت آینده به سمت صعودی بیشتر هدایت کند و هدف بعدی آن 1.20 دلار باشد. هنگامی که علامت قیمت 1.20 دلار به دست آمد ، XRP به احتمال زیاد حرکت خواهد کرد تا بالاترین سطح بعدی را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل برای امروز صعودی است زیرا بازار در حدود 1.10 دلار تثبیت شده و پایه ای برای صعود بیشتر ایجاد کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD دیروز امروز افزایش یابد و در آینده مقاومت 1.20 دلاری را هدف قرار دهیم.

در حالی که منتظر حرکت Ripple هستید ، مقالات ما را در مورد Wrapped Bitcoin ، Decentralized Exchanges و همچنین NFT Marketplace بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.