منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سمت محدوده 0.300 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها پس از شروع صعودی قدرت را به دست می گیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سمت محدوده 0.300 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها پس از شروع صعودی قدرت را به دست می گیرند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که تابع قیمت در محدوده 0.310 تا 0.333 دلار در نوسان است و قادر به شکستن بالاتر از مقاومت موجود در علامت 0.342 دلار نیست. زمانی که گاوها سعی کردند در جلسه معاملاتی جاری بر مقاومت مذکور غلبه کنند، خرس‌ها قیمت 0.336 دلار را رد کرده بودند و در نتیجه، تابع قیمت دوباره در مسیر نزولی 12 ساعت گذشته قرار دارد. از آنجایی که بازار کلی ارزهای دیجیتال در صبح نزولی بوده و روند نزولی را برای کل روز دنبال کرده است، کاهش بیشتر ارزش قیمت نیز در ساعات آینده پیش بینی می شود. ارزهای دیجیتال بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم نیز در چند ساعت گذشته در حال اصلاح هستند.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: خرس ها پس از گشایش صعودی سبقت می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می دهد که قیمت همچنان در سمت سبزتر است، زیرا افزایش جزئی در ارزش XRP/USD توسط کندل سبز رنگی که هنوز در نمودار 1 روزه وجود دارد نشان داده می شود. حرکت صعودی به تازگی در حال به دست آوردن ثبات خود بود زیرا گاوها در تلاش برای حفظ برتری خود بودند. اما روند صعودی اکنون تحت تاثیر حمله مخالف خرس ها قرار گرفته است، زیرا قیمت در 12 ساعت گذشته در حال کاهش بوده و به سطح 0.320 دلار رسیده است و سکه در هفته گذشته 16.15 درصد ارزش خود را از دست داده است. ارزش میانگین متحرک (MA) همچنان در 0.343 دلار بالاتر از قیمت فعلی است.

xrp 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD. منبع: Tradingview

به طور کلی، خرس ها در هفته گذشته در بازار پیشرو بودند و اکنون دوباره موقعیت آنها احیا شده است. شاخص باندهای بولینگر نیز تغییر مقادیر را نشان می‌دهد، زیرا اکنون باند بالایی به دلیل افزایش نوسانات، علامت 0.447 دلار را لمس می‌کند، زیرا نشان‌دهنده قوی‌ترین مقاومت برای XRP است، و باند پایین در علامت 0.303 دلار است که نشان دهنده حمایت از XRP. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی، یعنی 33 است و منحنی همچنان در نمودار روزانه رو به بالا است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در 12 ساعت گذشته پس از بهبود صعودی مشاهده شده در اوایل شب که برای هشت ساعت متوالی ادامه داشت، در حال کاهش بوده است. بازار یک شوک نزولی دریافت کرد، زیرا خرس‌ها دوباره تسلط یافتند و فعالیت فروش دوباره در حال افزایش است زیرا قیمت به دلیل فشار فروش در روند کاهشی قرار دارد. قیمت اکنون به سطح 0.320 دلار می رسد، که همچنان بالاتر از میانگین متحرک آن، یعنی 0.319 دلار است، اما ممکن است قیمت به زیر MA کاهش یابد.

xrp 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Tradingview

افزایش نوسانات نشان می دهد که ساعت های نزدیک ممکن است تأثیر منفی بر ارزش سکه داشته باشد. بنابراین، باندهای بالا و پایین بولینگر نیز تغییر مکان داده اند، زیرا اکنون باند بالایی در علامت 0.338 دلار ایستاده است، در حالی که باند پایین در علامت 0.301 دلار است. منحنی RSI در 12 ساعت گذشته مجدداً به شاخص 46 نزول کرده است که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

از آنجایی که روند بزرگ‌تر نزولی است، شاخص‌های فنی موجود برای تحلیل قیمت ریپل نیز سیگنال‌های فروش می‌دهند. به طور خلاصه، از مجموع 26 اندیکاتور فنی، 14 اندیکاتور سیگنال فروش می دهند و تنها سه اندیکاتور سیگنال خرید می دهند، در حالی که 9 اندیکاتور باقی مانده خنثی هستند.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بهبود صعودی به آرامی در حال محو شدن است زیرا خرس ها دوباره برای کسب برتری تلاش می کنند. روند کلی نزولی است. و قیمت XRP ممکن است در ساعات نزدیک به نزول ادامه دهد و انتظار می‌رود که ارز دیجیتال نزدیک به 0.310 دلار بسته شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.