منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت 0.32 دلار را دوباره آزمایش می کند، پایین پیدا شد؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت 0.32 دلار را دوباره آزمایش می کند، پایین پیدا شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا در روزهای گذشته شاهد کاهش شدیدی بوده ایم که منجر به حمایت قوی در سطح 0.32 دلار شده است. بنابراین، ما انتظار داریم که XRP/USD به زودی معکوس شود و به دنبال افزایش حتی بالاتر در اواخر این هفته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت 0.32 دلار را دوباره آزمایش می کند، پایین پیدا شد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با کاهش بیش از 2.8 درصدی بیت کوین در بازار قرمز معامله شده است. اتریوم افت قابل توجه 6.88 درصدی را تجربه کرد، در حالی که ریپل با کاهش 4.63 درصدی در این بین معامله شد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل 6 درصد دیگر کاهش می یابد

XRP/USD در محدوده 0.3234 تا 0.3434 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسان است. حجم معاملات با 14.27 درصد افزایش به 1.13 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار در حدود 15.74 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده بازگشت به 0.32 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اکشن قیمت ریپل را ببینیم که اولین نشانه‌های رد را در 0.32 دلار نشان می‌دهد. اگر نزولی بیشتر تا پایان روز ادامه پیدا نکند، می‌توان انتظار داشت که در باقیمانده این هفته به روند صعودی بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت 0.32 دلار را دوباره آزمایش می کند، پایین پیدا شد؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

قیمت ریپل در اواسط ژوئن شاهد تثبیت بالای 0.30 دلار بوده است. پس از جهش سریع به 0.29 دلار در 18 ژوئن 2022، XRP/USD قبل از اینکه در اواخر هفته گذشته به میزان قابل توجهی بالاتر رفت، آخرین تست صعودی را انجام داد.

اوج نوسان جدید برای لحظاتی قبل از شروع تثبیت دیگر به بالای 0.38 دلار رسید. این بار منطقه معاملاتی در حدود 0.355 تا 0.375 دلار قرار داشت.

اواخر هفته گذشته، تثبیت به یک معکوس تبدیل شد که منجر به کاهش سریع مقاومت قبلی 0.34 دلار شد. فروش به همین جا متوقف نشد، زیرا از آن زمان تاکنون 6 درصد دیگر از دست رفته است.

در حال حاضر، ما می‌توانیم عمل قیمت ریپل را ببینیم که نشانه‌هایی از رد شدن برای کاهش بیشتر را نشان می‌دهد. خرس‌های بالقوه در نهایت خسته شده‌اند و سطح حمایت/مقاومت قبلی در 0.32 دلار می‌تواند به عنوان نقطه محوری عمل کند.

با این حال، اگر علامت 0.32 دلار شکسته شود، XRP/USD می تواند به سرعت شاهد نزولی بسیار بیشتری باشد. در این سناریو، توقف بعدی منطقه ادغام قبلی 0.30 دلار خواهد بود.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل صعودی است زیرا شاهد کاهش بیش از 17 درصد و نشانه های رد در سطح حمایت/مقاومت قبلی 0.32 دلار بودیم. بنابراین، XRP/USD می‌تواند به زودی شاهد یک معکوس باشد و تلاش کند تا نوسان دیگری را بالاتر ببرد. در این مورد، هدف بعدی صعودی، علامت 0.40 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، کیف پول Pi و بررسی کیف پول LTC را ببینید.