منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت به بالای 1.16 دلار پس از جهش به 1.10 دلار دیروز باز می گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت به بالای 1.16 دلار پس از جهش به 1.10 دلار دیروز باز می گردد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است.
  • XRP/USD دیروز پشتیبانی را در 1.10 دلار یافت.
  • ریپل به بالای 1.16 دلار باز می گردد.

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا شاهد حرکت صعودی قوی در 24 ساعت گذشته بودیم که XRP را به بالای 1.16 دلار رساند. بنابراین، XRP/USD احتمالاً در 24 ساعت آینده بالاتر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به سرعت به بالای 1.16 دلار پس از افزایش به 1.10 دلار دیروز 4 باز می گردد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 2.2 درصد و اتریوم 4.23 درصد رشد کردند. در همین حال، بایننس کوین (BNB) با 9 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل نزولی را در 1.10 دلار رد کرد و ضرر را دوباره به دست آورد.

XRP/USD در محدوده 1.11 تا 1.18 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 14.63 درصد افزایش یافته و در مجموع به 2.7 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 55.1 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هفتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP به دنبال ادامه بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت صعودی همچنان قوی برای اقدام قیمت ریپل باشیم که احتمالاً در اواخر امروز منجر به افزایش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از جهش به 1.10 دلار دیروز به بالای 1.16 دلار بازگشت.
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

قیمت ریپل در این هفته شاهد بالاترین سطح بالاتری بود. پس از یک جهش قابل توجه کاهش در 27 اکتبر، XRP/USD پایین تر از 1 دلار را ایجاد کرد که نشان دهنده ساختار نزولی بازار است.

با این حال، پس از پایان ماه اکتبر، یک بازگشت شدید به دنبال آن، منجر به تثبیت حدود 1.10 دلار شد. در روز چهارشنبه، XRP به ارتفاعات بیشتری صعود کرد و در نهایت به زیر 1.26 دلار رسید و یک بالاترین قوی را ثبت کرد. بنابراین، بازار سیگنال واضحی مبنی بر کنترل گاوها ارسال کرد.

از آن زمان، اکشن قیمت ریپل به آرامی بازگشته است. دیروز، کاهش سریع به 1.10 دلار، پایین ترین سطح را ایجاد کرد. از آنجا، XRP/USD بالاتر رفت و قیمت را به بالای 1.16 دلار برگرداند. به طور کلی، ما باید طی 24 ساعت آینده شاهد افزایش بیشتر باشیم زیرا فشار خرید همچنان قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح قوی بالاتر به سرعت در روز گذشته به بالای 1.10 دلار رسید که منجر به افزایش بیشتر در 24 ساعت گذشته شد. بنابراین، ما انتظار داریم که XRP/USD در 24 ساعت آینده همچنان بالاتر باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.