منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به بالای 1.10 دلار افزایش می‌یابد، معکوس سریع باید دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به بالای 1.10 دلار افزایش می‌یابد، معکوس سریع باید دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است.
  • XRP/USD یک جهش دیگر را افزایش داد.
  • مقاومت در 1.10 دلار نگه می دارد.

تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است زیرا در حال حاضر علامت 1.10 دلاری مانع از صعود بیشتر می شود، همانطور که رد بالای مقاومت مشاهده می شود. بنابراین، ما انتظار داریم که XRP/USD معکوس شود و به دنبال کاهش بیشتر در اواخر امروز باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به بالای 1.10 دلار افزایش می‌یابد، معکوس سریع باید دنبال شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شد. بیت کوین، رهبر بازار، 1.12 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 0.44 درصد رشد کرد. در همین حال، بایننس کوین (BNB) با افزایش بیش از 7 درصدی، در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل برای مدت کوتاهی به بالای 1.10 دلار حرکت می کند، صعود بیشتر رد می شود

XRP/USD در محدوده 1.06 تا 1.11 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 31.57 درصد کاهش یافته و در مجموع به 3.26 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 51.49 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هفتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده معکوس شدن است؟

در نمودار 4 ساعته، با کاهش قیمت ریپل به کمتر از 1.10 دلار در ساعات گذشته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به بالای 1.10 دلار افزایش می‌یابد، آیا باید دنبال شود؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل در نیمه دوم اکتبر شاهد بازگشت حرکت نزولی بوده است. پس از شروع یک رالی قوی در 1 اکتبر، یک نوسان بزرگ جدید در 10 اکتبر 1.23 دلار تعیین شد.

با این حال، از آن زمان، XRP/USD به طور مداوم بالاترین سطح پایین تری را تعیین کرده است. آخرین نوسان در روز سه شنبه ثبت شد و به دنبال آن کاهش شدیدی به زیر سطح حمایت 1.07 دلاری داشت. پایین ترین سطح قوی در نهایت 0.95 دلار تعیین شد.

از آن زمان، اکشن قیمت ریپل عقب‌نشینی کرده و به بالای مقاومت 1.07 دلاری حرکت کرده است. پس از ادغام دیروز، یک جهش دیگر در صبح امروز مشاهده شد، با بازگشت فشار فروش به عنوان XRP/USD نمی توانست برای مدت طولانی بالای 1.10 دلار باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل برای امروز نزولی است زیرا فشار فروش پس از یک جهش کوتاه به بالای مقاومت 1.10 دلار بازگشته است. بنابراین، ما انتظار داریم که XRP/USD معکوس شود و به دنبال آزمایش نزولی بیشتری در اواخر امروز باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.