منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به احتمال زیاد سطح 1.20 دلار را دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به احتمال زیاد سطح 1.20 دلار را دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که آلت کوین در حال آزمایش مجدد سطح 1.20 دلار است.
  • پشتیبانی فعلی در علامت 1.15 دلار یافت می شود.
  • مقاومت فعلی در علامت 1.17 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که آلت کوین آماده آزمایش مجدد سطح 1.20 دلار است. با این حال ، آلت کوین مستقل از روند فعلی بازار که توسط پادشاه بیت کوین و ملکه اتریوم تعیین شده است حرکت می کند. آلت کوین در 24 ساعت گذشته 3.3 درصد و در هفت روز گذشته 5.39 درصد کاهش یافته است. با این حال ، آلت کوین در نوع نوشتار به حرکت کوچکی معکوس در سر و شانه حرکت می کند. بیایید نگاهی به تجزیه و تحلیل قیمت ریپل از طریق نمودارهای شمعدانی بیندازیم.

نمودار 1 روزه XRP/USD نشان می دهد که روند صعودی در حال حرکت است

نمودار شمعدانی تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می دهد که آلت کوین در حال آماده سازی حرکت صعودی برای آزمایش مجدد قیمت 1.20 دلار است. نوسانات در زمان نوشتن در مقایسه با چند روز گذشته کاهش می یابد. نوار بالا Bollinger در علامت 1.36 دلار یافت می شود و به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند. میانگین متحرک نه روزه نیز با مقاومت 1.175 دلار به عنوان مقاومت قوی عمل می کند و در زمان نگارش این مقاله یک کراس اوور نزولی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به احتمال زیاد سطح 1.20 دلار را 1 دوباره آزمایش می کند
نمودار شمعدان قیمت 1 روز XRP/USD. منبع: Trading View

در حالی که نوار پایین Bollinger در علامت 0.932 دلار یافت می شود و به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی عمل می کند. میانگین گروههای بولینگر 1.14 دلار است که به عنوان پشتیبانی قوی در زمان نگارش این مقاله عمل می کند. شاخص قدرت نسبی نمره 56.95 را نشان می دهد که بسیار کمتر از منطقه خرید بیش از حد است و فرصت کافی برای ایجاد حرکت صعودی را فراهم می کند. قیمت XRP در زمان نگارش این مقاله به 1.63 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته شتاب جوش را تأیید می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت ریپل چهار ساعته تأیید بیشتری برای صعود altcoin در زمان نگارش نشان می دهد. نوسانات در نمودار چهار ساعته شمعی با حاشیه خوبی کاهش یافته است و این موقعیت فرصت خوبی را برای خریداران ایجاد می کند تا آلت کوین را به حرکت صعودی لازم برای شکستن مقاومت فعلی برساند. نوار بالا Bollinger در علامت 1.19 دلار یافت می شود که به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند ، در حالی که میانگین متحرک نه روزه (SMA 9) در علامت 1.155 دلار یافت می شود و به عنوان دومین نقطه مقاومت عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP به احتمال زیاد سطح 1.20 دلار را مجددا 2 آزمایش می کند
نمودار شمع قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Trading View

در زمان نگارش این مقاله ، میانگین متحرک یک تقاطع نزولی را نشان می دهد و پشتیبانی زیادی در علامت 1.20 دلار دارد. نوار پایین Bollinger در علامت 1.06 دلار یافت می شود که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی است ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger در مارک 1.131 دلار یافت می شود که به عنوان دومین پشتیبانی قوی زیر مارک 1.20 دلار عمل می کند. با این حال ، RSI از حرکت بیشتر در صعود حمایت می کند و در امتیاز 50.56 ایستاده است. RSI که تقریباً بین مناطق فروخته شده و بیش از حد خرید بیش از حد مطلق است ، بیش از حد فرصت کافی را برای گاوها فراهم می کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت ریپل

ریپل در حال حاضر در روند صعودی خود قرار دارد و قیمت آن بین 1.14 تا 1.7 دلار در نوسان است. اگر حرکت فعلی صعودی از حمایت برای شکستن مقاومت استفاده کند ، XRP احتمالاً از مقاومت 1.7 دلار و فراتر از آن عبور می کند. اگر پشتیبانی فعلی تسلیم شود ، احتمال دارد که آلت کوین تا محدوده 1.10 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.