منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای آزمایش مجدد 1.21 دلار به عنوان پشتیبانی، آیا آن را حفظ می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای آزمایش مجدد 1.21 دلار به عنوان پشتیبانی، آیا آن را حفظ می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است.
  • مقاومت قوی در 1.28 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی قوی از XRP در 1.21 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که ارز دیجیتال برای دومین روز در حال ادامه روند نزولی است. هنگامی که قیمت به 1.28 دلار رسید، ریپل از صعود بیشتر رد شد و قیمت شروع به نوسان به عقب کرد. از آنجایی که قیمت XRP/USD در حال کاهش است، ممکن است 1.21 دلار را که قیمت پایانی 3 نوامبر است، مجدداً آزمایش کند، زیرا پشتیبانی برای کاهش می یابد.

بازار کلی کریپتو در مرحله اصلاح است زیرا بیت کوین و اتریوم نیز امروز به ترتیب در محدوده 65000 دلار و 4700 دلار در حال اصلاح هستند. همچنین به نظر می‌رسد که بیشتر آلت‌کوین‌های برتر از آخرین روند تعیین‌شده توسط بیت‌کوین پیروی می‌کنند، اما برخی از آنها همچنان صعودی هستند، زیرا لایت‌کوین که شکست قیمت آن نزولی بود، اما به تازگی شروع به افزایش مجدد کرده است.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: ریپل احساسات مثبت بازار را دریافت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می دهد که کاهش قیمت امروز دوباره مشاهده شده است زیرا قیمت در زمان نگارش مقاله به 1.21 دلار کاهش یافته است. ریپل کاهشی را در ارزش قیمت به میزان 3.6 درصد نشان می دهد که ممکن است در طول زمان با ادامه کاهش قیمت افزایش یابد. از سوی دیگر، جفت XRP/USD همچنان افزایش 2.13 درصدی در ارزش قیمت را در هفته گذشته نشان می‌دهد، زیرا روند کلی قیمت در هفته صعودی بود. ارزش بازار نیز 2.4 درصد کاهش یافته است زیرا حجم معاملات امروز نیز کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای آزمایش مجدد 1.21 دلار به عنوان پشتیبانی، آیا آن را حفظ می کند؟  1
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات ریپل افزایش یافته است و همچنین باندهای بولینگر در چند روز گذشته به طور گسترده گسترش یافته اند. اکنون باند بالایی در 1.28 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای تابع قیمت سکه است و باند پایین در علامت 0.99 دلار است، میانگین میانگین شاخص در علامت 1.13 دلار نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است. میانگین متحرک (MA) همچنان در زیر سطح قیمت در سطح 1.20 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) از دیروز نهم آبان ماه روند نزولی را طی کرد و در نیمه بالایی منطقه خنثی با شاخص 59 معامله شد. منحنی نزولی RSI نشان دهنده فشار فروش و فعالیت فروش در حال انجام در بازار است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت ریپل نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه امروز نزولی بود و قیمت در چهار ساعت اول به 1.22 دلار کاهش یافت. با این حال، اخیراً با افزایش قیمت به 1.23 دلار در ساعت گذشته که نشان دهنده حضور صعودی است، برخی از حمایت های صعودی وارد عمل شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای آزمایش مجدد 1.21 دلار به عنوان پشتیبانی، آیا آن را حفظ می کند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعتی نیز بالا است، اما اکنون روند کاهشی دارد زیرا باندهای بولینگر همگرایی را نشان می دهند، با باند بالایی در علامت 1.30 دلار و باند پایینی در علامت 1.16 دلار نشان دهنده حمایت از سکه است. میانگین باندهای بولینگر در مارک 1.23 دلار اکنون نشان دهنده مقاومت برای XRP/USD است زیرا قیمت اخیراً کمتر از میانگین است و آن را به جای حمایت به مقاومت تبدیل می کند. RSI به تازگی در بالای خط مرکزی منطقه خنثی نجات یافته است و در حال حاضر اندکی به سمت بالا حرکت کرده است، زیرا در شاخص 53 معامله می شود.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که حمایت صعودی برای سکه نشان داده شده است زیرا در نمودار 4 ساعته قیمت می تواند دوباره بهبود یابد، و می توانیم فرض کنیم که تله خرس برای امروز تمام شده است، اگر تلاش های صعودی ادامه یابد، ریپل ممکن است شکستن بالای مقاومت 1.3 دلار، ادامه صعودی به سمت مقاومت 1.6 دلار. از سوی دیگر، هنوز شانس این وجود دارد که سکه امروز به نزول خود ادامه دهد و 1.21 دلار را مجدداً به عنوان حمایت آزمایش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.