منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP با وجود فشار نزولی آماده تجدید آزمایش 1.20 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP با وجود فشار نزولی آماده تجدید آزمایش 1.20 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت ریپل تا 1.2 دلار افزایش یابد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 1.01 دلار است
  • قیمت ریپل با مقاومت 1.2 دلار مواجه است

پس از صعود سرانجام از مرز 1.30 دلار ، قیمت ریپل نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد و قیمت آن به زیر 1.14 دلار کاهش یافت. در حالی که قیمت در زمان مطبوعات دقیقاً زیر 1.14 دلار است ، فشار نزولی بسیار قوی است و ممکن است قیمت بیشتر در در صورت ادامه فروش در آینده نزدیک

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس نزولی داشته و اکثر ارزهای رمزنگاری شده در طول بازه زمانی دچار ضرر شده اند. بازیکنان اصلی که ضرر ثبت کرده اند شامل ADA و BNB هستند که به ترتیب 1.46 و 3.11 درصد کاهش را ثبت کرده اند. در همین حال ، بیت کوین و اتریوم 1.12 و 2.65 درصد کاهش را ثبت کردند

شاخص های فنی برای XRP/USDT

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP با وجود فشار نزولی آماده بازآزمایی مجدد 1.20 دلار است
شاخص های فنی XRP/USDT با نمای تجاری

در سراسر شاخص های فنی ، MACD حرکت نزولی کاهشی را نشان می دهد. در حالی که هیستوگرام در زمان نوشتن هنوز قرمز است ، اندازه هیستوگرام به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا قیمت شروع به صعود از علامت 0.01 کرده است. در حالی که 12-EMA هنوز بسیار کمتر از 26-EMA معامله می شود ، تفاوت بین این دو کاهش می یابد و ممکن است به زودی معکوس شوند.

RSI در حال حاضر در منطقه خنثی کمی بالاتر از علامت 45.00 معامله می شود و سیگنالی صادر نمی کند. این شاخص در منطقه خنثی در 2 روز گذشته معامله شده است. در زمان مطبوعات ، RSI مجدداً جهش کوچکی به سمت منطقه خرید بیش از حد داشته است که نشان دهنده افزایش صعودی در سطح قیمت فعلی است.

نوارهای بولینگر در زمان مطبوعات گسترده هستند و به دلیل سبز بودن شمعدان های آخر ، نوارها در آینده نزدیک بیشتر گسترش می یابند. همانطور که گاوها قدرت بازار را در دست می گیرند ، باعث می شود که نوسان قیمت ریپل در کوتاه مدت افزایش یابد. با این حال ، با نزدیک شدن قیمت به حد پایین تر از حد متوسط ​​باند ، نوارها برای چند شمعدان بعدی به سمت پایین متمایل می شوند.

به طور کلی تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را با 11 مورد از 26 شاخص فنی اصلی نشان می دهد که حمایت آنها از یک حرکت صعودی را نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها هشت شاخص سیگنال هایی را به فروش می رسانند که نشان دهنده بهبود نزولی است. در همین حال ، هفت شاخص روی حصار قرار گرفته اند و هیچ حمایتی از طرفین بازار ندارند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید را با 15 مورد از 26 شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی در برابر تنها یک شاخص نشان دهنده بازگشت نزولی است. در همین حال ، ده شاخص خنثی باقی می مانند و هیچ سیگنالی در هنگام نوشتن ارسال نمی کنند

از قیمت ریپل چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP با وجود فشار نزولی آماده بازآزمایی مجدد 1.20 دلار است
نمودار قیمت 4 ساعته توسط نمای تجاری

قیمت ریپل در زمان مطبوعات با مقاومت 1.2 دلاری روبرو است ، اما شاخص های فنی کوتاه مدت گاوها را پشتیبانی می کند ، در حالی که شاخص های فنی میان مدت نیز شاخص صعودی سنگینی را نشان می دهند و پتانسیل بالایی برای حرکت صعودی شدید نشان می دهند. به عنوان چنین معامله گران باید انتظار قیمت را داشته باشند تا به زودی از سطح مقاومت 1.2 دلاری عبور کند. معامله گران حتی می توانند انتظار یک پیشرفت صعودی را داشته باشند که در آن قیمت Ripple ممکن است بتواند بار دیگر 1.3 دلار را به چالش بکشد. در صورت ادامه روند فعلی ، قیمت ها کمتر از علامت 1.00 دلار نمی شود.