منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: گاوهای نر تمایلی به جلوگیری از سقوط XRP به سمت 0.31 دلار ندارند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: گاوهای نر تمایلی به جلوگیری از سقوط XRP به سمت 0.31 دلار ندارند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که این جفت قادر به خنثی کردن موج نزولی در کل بازار کریپتو نیست. جفت XRP/USD نزدیک به 0.3328 دلار با یک سوگیری نزولی قوی معامله می شود. محدوده ریپل نزدیک به 0.3328 تا 0.3200 دلار است.

btc c 2
منبع: Coin360

گاوها در نمودارهای ساعتی شکست خورده‌اند، زیرا این جفت به طور مداوم پایین‌ترین سطح خود را نشان می‌دهد که به سمت ضعف بیشتری در پیش رو نشان می‌دهد. شمع های قرمز روی نمودارها نشانه دیگری از ضعیف بودن XRP است زیرا قیمت به تدریج به سمت پایین ترین سطح 0.3123 دلار کاهش می یابد. خرس‌ها شدیداً به دنبال فرصت‌های بیشتری برای فروش این جفت هستند در صورتی که این جفت به بالاترین سطح 0.3400 دلار بازگردد. با پیشروی ماه، این جفت به سمت پایین ترین سطح در نمودارهای روزانه حرکت می کند.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: خرس ها بر نمودارها مسلط هستند

مقاومت زیادی در جفت XRP/USD در 0.35 دلار وجود دارد که احتمالاً به عنوان مانعی برای گاوها عمل می کند. بعید است مقاومت افقی به این زودی ها شکسته شود. بسته شدن به زیر سطح 0.30 دلار سطوح جدیدی را ایجاد می کند که عملکرد قیمت نمودارهای هفتگی را تضعیف می کند و طبق تحلیل قیمت ریپل آن را برای ماه بسیار نزولی می کند.

xrp usd 1d
منبع: TradingView

میانگین متحرک 20 روزه در 0.33 دلار نیز به خرس ها اشاره می کند که قیمت را پایین بیاورند. مقاومت 0.35 دلار نشان دهنده میانگین متحرک 50 روزه است که گاوها به شرط داشتن حجم کافی، عزم خود را تقویت خواهند کرد. در حال حاضر، تحلیل قیمت ریپل هیچ تفاوتی با سایر ارزهای دیجیتال ندارد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: شاخص های فنی پایدار

اگرچه جفت XRP/USD در حالت نزولی قرار دارد، شاخص‌های فنی تصویری نسبتاً خنثی را ترسیم می‌کنند. باندهای بولینگر در محدوده محدودی قرار دارند اما هیچ نشانه ای از شکست به این زودی نشان نمی دهند. RSI این جفت در سطح 50 است که درست در وسط منطقه خنثی است. داده‌های حجمی نیز بر اساس تحلیل قیمت ریپل، هیچ افزایشی را در بازه زمانی ساعتی نشان نمی‌دهند.

xrp USD 4h
منبع: TradingView

خطوط MACD برای یک متقاطع صعودی آماده نیستند و در منطقه نزولی قرار دارند. قیمت قادر به حرکت خط MACD بدون حجم زیاد در هر دو طرف نیست. این جفت در نزدیکی منطقه 0.3320 دلاری است که گاوها در آن شرکت نمی کنند و خرس ها منتظر سطوح بالاتر برای فروش هستند.

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت ریپل: XRP منتظر جهت‌گیری از بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است

ریپل در باتلاقی گیر کرده است، هرچند نزولی. قیمت بین 0.3300 تا 0.3400 دلار در نوسان است. برای پیش‌بینی هرگونه شکست بسیار سخت است زیرا داده‌های حجم مشارکت ضعیف را نشان می‌دهند. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که اگر این روند برای کل هفته پیش رو ادامه یابد، حجم کم در آخر هفته می تواند جرقه جهت بعدی را ایجاد کند.

گاوها مشارکت بزرگی ندارند زیرا ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به کمتر از 1 تریلیون دلار می رسد. بنابراین، حجم کم خواهد ماند مگر اینکه صحنه کلان بازار طی چند روز آینده تغییر کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.