منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: کاهش XRP با کاهش حمایت 0.92 دلار گسترش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: کاهش XRP با کاهش حمایت 0.92 دلار گسترش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است.
  • مقاومت قوی در 1.21 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی از XRP 0.90 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که خرس ها قانون خود را گسترش داده اند، زیرا امروز کاهش بیشتری در قیمت XRP مشاهده می شود. با ادامه فشار بازار و کاهش قابل توجه حجم معاملات، حمایت قوی 0.92 دلار امروز سقوط کرد و XRP به دنبال سطوح پشتیبانی جدیدتر زیر 0.92 دلار بود.

هنگامی که بازار در 26 نوامبر سقوط کرد، قیمت XRP نیز یک اعتصاب نزولی قوی داشت و قیمت به طور تصاعدی کاهش یافت و به ارزش سکه آسیب وارد کرد. گاوهای نر دیروز سعی در بهبودی داشتند اما چندان موفق نبودند و بهبودی تا حد بسیار کمی بود. امروز دوباره خرس ها قدرت را گرفتند و قیمت دوباره کاهش یافت، اما اخیراً حمایت هایی دیده شده است.

نمودار قیمت یک روزه XRP/USD: حجم معاملات در مدت زمان زیادی کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه نشان می دهد که سکه در محدوده 0.94 تا 0.88 دلار معامله می شود در حالی که در زمان نگارش این مقاله با 0.91 دلار معامله می شود. XRP کاهش 3.6 درصدی در ارزش قیمت را در 24 ساعت گذشته گزارش می دهد زیرا حجم معاملات در این مدت بیش از 40 درصد کاهش یافته است و XRP نیز زیان قابل توجهی را در هفته گذشته به میزان 15 درصد گزارش می دهد. با کاهش ارزش سکه، ارزش بازار 4.2 درصد تحت تأثیر قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: کاهش XRP با کاهش حمایت 0.92 دلاری 1 گسترش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD. منبع: Tradingview

نمودار 1 روزه نوسانات بالاتری را برای XRP نشان می‌دهد و باندهای بولینگر حرکت رو به پایین را در هر دو انتها نشان می‌دهند، که نشان‌دهنده شکست رو به پایین است و به پایین‌تر ماندن قیمت در روزهای آینده اشاره می‌کند. از آنجایی که قیمت در نزدیکی باند پایین معامله می شود، باند پایین نشان دهنده حمایت از XRP است و میانگین میانگین اندیکاتور سطح مقاومت XRP را در مارک 1.09 دلار نشان می دهد.

میانگین متحرک (MA) با شکاف کامل بین هر دو مقدار، همچنان بالاتر از قیمت معامله می شود. MA در حال حاضر در علامت 1.01 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 31 بسیار پایین معامله می شود، اگرچه RSI در منطقه خنثی قرار دارد، منحنی آن نشان دهنده حرکت آن به سمت منطقه کم فروش به دلیل عدم تکانه است، اگر RSI در منطقه اشباع فروش قدم بگذارد، کاهش قیمت XRP ممکن است برای مدتی بیشتر تمدید شود.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت ریپل نشان می دهد که سکه در 4 ساعت ابتدایی جلسه امروز، زمانی که خرس ها حمایت 0.92 دلار را شکستند، شدیدترین سقوط را داشته است. با این حال، XRP پشتیبانی زیر 0.90 دلار را دریافت کرد و قیمت اخیراً افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: کاهش XRP با کاهش پشتیبانی 0.92 دلار ادامه می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD. منبع: Tradingview

نمودار 4 ساعته نیز نوسانات بالایی را نشان می دهد و انتهای پایینی نشانگر نوسان در علامت 0.88 دلار نشان دهنده حمایت از سکه است و میانگین میانگین 0.98 دلار نشان دهنده مقاومت برای غلبه بر سکه است. RSI همچنین یک منحنی صعودی را نشان می دهد، زیرا حمایت اندکی پس از ورود به منطقه اشباع فروش وارد شد.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل به این نتیجه می رسد که ارزش سکه دوباره کاهش یافته است، اما کمک صعودی اخیر نشانه امیدوارکننده ای برای تابع قیمت است، زیرا XRP ممکن است حمایت اخیر از دست رفته 0.92 دلار را پس بگیرد. با این حال، انتظار می‌رود که قیمت سکه نسبتاً پایین باقی بماند. با این حال، همانطور که می دانیم، XRP بسیار محدود است، بنابراین غوطه وری 26 نوامبر فرصت هایی را برای معامله گرانی که منتظر یک نقطه ورودی خوب بودند نیز فراهم کرده است، که ممکن است انگیزه خرید را تحریک کند و قیمت XRP شروع به افزایش کند. .

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.