منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: پس از جهش به 1.27 دلار، XRP امروز به سرعت به زیر 1.22 دلار بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: پس از جهش به 1.27 دلار، XRP امروز به سرعت به زیر 1.22 دلار بازگشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است.
  • XRP/USD یک شبه پشتیبانی را در 1.20 دلار پیدا کرد
  • ریپل به زیر 1.22 دلار باز می گردد

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است، زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد حرکت صعودی قوی بودیم که XRP را به بالای 1.25 دلار بازگرداند. در نتیجه، XRP/USD به احتمال زیاد در 24 ساعت آینده بیشتر افزایش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: پس از جهش به 1.27 دلار، XRP امروز به سرعت به زیر 1.22 دلار بازگشت.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله شد. رهبران بازار، بیت کوین و اتریوم، 4.89 و 3.89 درصد رشد کردند. در همین حال، XRP با افزایش بیش از 9 درصدی، بهترین عملکرد را در بین آلتکوین های اصلی داشت.

قیمت ریپل حرکت در 24 ساعت گذشته: ریپل نزولی را در 1.20 دلار رد کرد، ضرر را دوباره به دست آورد

XRP/USD طی 24 ساعت گذشته در محدوده 1.2192 تا 1.2774 دلار معامله شده است که نوسانات کمی را در این دوره زمانی نشان می دهد. حجم بازار 14.63 درصد افزایش یافته و به 2.7 میلیارد دلار رسیده است و XRP را در جایگاه هفتم در میان کل ارزهای دیجیتال قرار داده است.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP به دنبال ادامه بالاتر است؟

در نمودار ساعتی، می‌توانیم ببینیم که حرکت صعودی ریپل همچنان قوی است، که نشان می‌دهد در طول امروز به افزایش آن ادامه خواهد داد.

تحلیل قیمت ریپل
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

قیمت ریپل در این هفته به شدت افزایش یافت، با یک مجموعه بالاتر قوی. پس از یک افت قابل توجه در 27 اکتبر، XRP/USD یک پایین تر از مرز 1 دلار را ایجاد کرد که نشان دهنده ساختار نزولی بازار است.

با این حال، از 30 اکتبر تا پایان اکتبر، یک معکوس شدید و به دنبال آن تثبیت حدود 1.10 دلار رخ داد. در روز چهارشنبه، XRP به ارتفاعات جدیدی صعود کرد و در نهایت به 1.26 دلار به اوج رسید و یک بالاترین ثابت را ایجاد کرد. در نتیجه، بازار نشانه بلندی از کنترل گاو نر ارائه داد.

کاهش قیمت ریپل در روزهای پس از آن بسیار کم بوده است. کاهش سریع دیشب به 1.10 دلار، پایین ترین سطح خود را ایجاد می کند. نرخ XRP/USD سپس افزایش یافت و قیمت را به بالای 1.16 دلار بازگرداند. به طور کلی، ما باید طی 24 ساعت آینده شاهد روند صعودی بیشتری باشیم زیرا فشار خرید همچنان قوی است.

تحلیل قیمت ریپلsis: نتیجه گیری

قیمت ریپل در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد، زیرا روز گذشته یک پایین‌ترین قیمت بالاتر از 1.10 دلار ایجاد شد که باعث افزایش بیشتر در 24 ساعت گذشته شد. در نتیجه، ما معتقدیم که XRP/USD طی 24 ساعت آینده به افزایش خود ادامه خواهد داد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.