منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: مقاومت 1.00 دلاری همچنان فعال است و از صعود بیشتر در نمودار XRP جلوگیری می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: مقاومت 1.00 دلاری همچنان فعال است و از صعود بیشتر در نمودار XRP جلوگیری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است.
  • پشتیبانی مجدد XRP/USD حدود 0.90 دلار است.
  • افزایش سریع، مقاومت XRP را به 1 دلار رساند.

تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که پس از افزایش قابل توجه امروز، که با مقاومت در سطح 1 دلار خنثی شد، افت بیشتری را شاهد باشیم. در نتیجه، XRP/USD در اواخر امروز آماده است تا روند نزولی بیشتری را معکوس کرده و آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: مقاومت 1.00 دلاری همچنان فعال است و از افزایش بیشتر در نمودار XRP 5 جلوگیری می کند.نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

طبق داده های بازار Coin360، بازار ارزهای دیجیتال با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.37 درصد از دست داده است، در حالی که اتریوم 4.52 درصد افزایش یافته است. با این حال، تلفات روی میله‌های قرمز کم یا ناچیز است و بیش از 2 درصد وزن ندارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل نزولی را با 0.90 دلار رد کرد، افزایش یافت

24 ساعت گذشته برای XRP/USD نوسان داشته است و قیمت‌ها در محدوده 0.9950 تا 1.0077 دلار در نوسان بوده است. موقعیت در سراسر جهان

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP دوباره کاهش می یابد؟

در نمودار ساعتی، می‌توانیم ببینیم که قیمت ریپل علیرغم مقاومت قوی در 1 دلار پس از اوج‌های قبلی، به افزایش خود ادامه داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP مقاومت در مارک 1 دلار پیدا می کند، فروش ادامه خواهد داشت؟نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

طی هفته های گذشته، قیمت ریپل به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اوج 1.35 دلار دوشنبه شکسته شد و XRP/USD بیش از 30 درصد کاهش یافت و به سطح حمایت 0.90 دلاری رسید که اولین بار در اوایل صبح سه شنبه به آن دست یافت.

اولین آزمایش منفی رد شد، اما خرس‌ها برای تلاش دیگری بعداً در روز بازگشتند، با رد شدید دوباره. پس از آن، XRP یک شبه به سرعت به سمت 1 دلار پیش رفت، که ناشی از افزایش حرکت صعودی بود.

حرکت صعودی در نیمه اول امروز خنثی شد و از ضررهای بیشتر جلوگیری شد. در نتیجه، ما انتظار داریم که قیمت ریپل در 24 ساعت آینده یک اوج پایین دیگر را ایجاد کند و به دنبال آن یک نزول اضافی ایجاد کند. اگر علامت 0.90 دلار شکسته شود، پشتیبانی بعدی 0.85 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت ریپل امروز نزولی است و پس از شکسته شدن علامت 1 دلار در اوایل امروز، انتظار می رود کاهش بیشتری داشته باشد. در اواخر این هفته، XRP/USD احتمالاً سطح پشتیبانی 0.90 دلار را مجدداً بازبینی خواهد کرد.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.