منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP در 0.4 دلار تثبیت می شود، دوره صعودی ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP در 0.4 دلار تثبیت می شود، دوره صعودی ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 170
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت XRP در ساعات گذشته حدود 0.4 دلار تثبیت شده است. قیمت ها معاملات روزانه را با 0.4175 دلار آغاز کردند و از آن زمان تاکنون بین 0.4153 تا 0.4158 دلار در نوسان بوده اند. این هفته، بزرگترین چالش آلتکوین شکستن مقاومت 0.4530 دلاری بوده است. XRP/USD دیروز کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت فعلی XRP 0.4015 دلار است و در 24 ساعت گذشته مقدار کمی 0.25 درصد افزایش یافته است. گاوها در چند روز گذشته از حمایت اصلی 0.4000 دلار دفاع کرده اند و اجازه نداده اند قیمت به زیر این سطح برسد. مقاومت فوری در 0.4200 دلار و پس از آن 0.4250 دلار مشاهده می شود. از جنبه نزولی، حمایت 0.4000 دلار و پایین تر از این سطح، 0.3950 دلار است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: قیمت ها وارد فاز تثبیت می شوند

ساعاتی پیش به بالاترین سطح 0.4175 دلاری رسید و از آن زمان تاکنون، قیمت ها در محدوده بسیار باریکی بین 0.4153 تا 0.4158 دلار در نوسان بوده است. بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی است و به احتمال زیاد قیمت ها برای مدتی محدود باقی خواهند ماند. MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، اما هیستوگرام شروع به کاهش کرده است. این نشان می دهد که حرکت در حال ضعیف شدن است و مرحله تثبیت در حال انجام است.

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 54.48 قرار دارد و خنثی می ماند زیرا قیمت ها نه در سطح خرید و نه بیش از حد فروش قرار دارند. معاملات روزانه برای ریپل عمدتاً نزولی بوده است زیرا قیمت ها نتوانسته اند سود قابل توجهی داشته باشند. بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و احتمالاً قیمت ها برای مدتی محدود باقی خواهند ماند.

تصویر 168
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که نوسانات در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است در حالی که حجم معاملات نیز اندکی کاهش یافته است. حجم کل معاملات در حال حاضر 948,798,929.79 دلار است در حالی که رتبه بازار ریپل در حال حاضر در رتبه 7 قرار دارد. میانگین های متحرک متقاطع نزولی را نشان می دهند زیرا میانگین متحرک 20 روزه از میانگین متحرک 50 روزه عبور کرده است. این نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً برای مدتی محدود باقی می مانند.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: حرکت اخیر قیمت

نمودار 4 ساعته برای XRP/USD نشان می دهد که قیمت ها در چند ساعت گذشته در محدوده بسیار باریکی تثبیت شده اند. اقدام خرید در حال افزایش است زیرا قیمت ها در بالای سطح 0.4153 دلار نگه داشته شده اند. از دیدگاه فنی تحلیل قیمت ریپل، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 42.8 معامله می شود که نشان می دهد بازار در حال حاضر در قلمرو خنثی قرار دارد. MACD در حال حاضر در قلمروی بی طرف است، اما در آستانه عبور از قلمرو نزولی است.

تصویر 169
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته منبع: Trading View

با این وجود، روند کلی همچنان صعودی است زیرا قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه معامله می شوند. خرس‌ها همچنین احتمالاً در چند ساعت آینده تلاش خواهند کرد تا قیمت‌ها را به زیر سطح 0.4153 دلار برسانند. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند فشار خرید را حفظ کنند، ممکن است در کوتاه مدت شاهد حرکت به سمت سطح 0.4250 دلار باشیم.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت XRP در ساعات گذشته حدود 0.4 دلار تثبیت شده است. بازار شاهد افزایش جزئی در فعالیت خرید بوده اما هنوز روند صعودی مشخصی مشاهده نشده است. MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد اما هیستوگرام شروع به کاهش کرده است که نشان می دهد حرکت در حال ضعیف شدن است. با توجه به اینکه گاوها و خرس ها برای کنترل مبارزه می کنند، احتمالاً بازار برای مدتی محدود باقی خواهد ماند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم