منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP تا 0.90 دلار افزایش می یابد ، آیا امروز آماده می شوید تا به آرامی مجدداً بازگردید؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP تا 0.90 دلار افزایش می یابد ، آیا امروز آماده می شوید تا به آرامی مجدداً بازگردید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • XRP دیروز به حرکت خود ادامه داد.
  • ریپل یک شبه مقاومت 0.84 دلار را شکست.
  • مقاومت 0.90 دلار از صعود بیشتر جلوگیری می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان دهنده حرکت نزولی در 24 ساعت آینده است زیرا حرکت سریع دیگری در طول شب مشاهده شد. از آنجا که علامت 0.90 دلار در حال حاضر مقاومت را نشان می دهد ، انتظار داریم XRP/USD پشتیبانی امروز 0.84 دلار را معکوس کرده و آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP تا 0.90 دلار افزایش می یابد ، آیا امروز آماده می شوید تا به آرامی مجدداً بازگردید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین 0.39 درصد افزایش یافته و اتریوم 1.84 درصد افزایش یافته است. کاردانو (ADA) با افزایش 19 درصدی در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل تا 0.90 دلار افزایش یافت

XRP/USD در محدوده 0.8069 دلار – 0.901 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 46.3 درصد افزایش یافته و در مجموع 5 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 41.5 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه 6 را در بازار کسب می کند.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP دوباره تنظیم می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد حرکت قیمت ریپل نباشیم پس از رسیدن به مقاومت 0.90 دلار ، که نشان دهنده وارونه شدن آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP تا 0.90 دلار افزایش می یابد ، امروز آماده می شوید؟
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل در هفته گذشته شاهد افزایش شدید صعودی بوده است. از پایین ترین سطح قبلی ، حدود 0.52 دلار ، XRP/USD تا مقاومت 0.90 دلار بیش از 72 درصد افزایش یافت.

پیشروی سریع قیمت همچنین نشان می دهد که ساختار کلی بازار بار دیگر صعودی شده است و می توان انتظار داشت در هفته های آینده روند صعودی بیشتری داشته باشد. با این حال ، در حال حاضر ، اقدام قیمت ریپل بسیار طولانی شده است و نیاز به اصلاح است.
XRP/USD به احتمال زیاد یک بار دیگر در روزهای آینده بازنگری می شود و مقاومت 0.84 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند. از آنجا ، می توان انتظار صعود بیشتری داشت ، با علامت 1 دلار به عنوان هدف بعدی قیمت.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا بالاترین سطح جدید در حدود 0.90 دلار تعیین شده است و بازار در حال حاضر تمدید شده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که XRP/USD مقاومت قبلی را معکوس کرده و مجدداً در حدود 0.84 دلار به عنوان پشتیبانی بعدی آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.