منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP به 0.3112 دلار کاهش می یابد زیرا فروشندگان کنترل را دوباره به دست می گیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP به 0.3112 دلار کاهش می یابد زیرا فروشندگان کنترل را دوباره به دست می گیرند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت ها در 24 ساعت گذشته 14.08 درصد کاهش یافته است. به نظر می رسد فشار فروش همچنان ادامه دارد زیرا به نظر می رسد بازار عمومی در حال و هوای یکپارچگی است. قیمت ها در حال حاضر پشتیبانی را در حدود 0.30 دلار آزمایش می کنند که منطقه پشتیبانی فوری است. اگر قیمت ها به زیر این سطح بسته شوند، روند نزولی در بازار را تایید می کند. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.3112 دلار معامله می شد و طبق داده های CoinMarketCap در حال حاضر حجم معاملاتی معادل 2,406,792,543 دلار در 24 ساعت گذشته دارد.

قیمت ها در یک روند نزولی مستمر معامله می شوند زیرا قیمت ها از اوج 0.36 دلار به پایین 0.30 دلار شیب دارند. روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایت قبلی معامله می شوند. مرحله یکپارچه سازی در حال انجام است زیرا قیمت ها در حال آزمایش منطقه حمایت فوری هستند. با این حال، تسلط بر بازار XRP در حال حاضر 1.58 درصد است که نشانه مثبتی برای ارزهای دیجیتال است. در صورت ادامه روند کاهشی بازار، احتمال ادامه کاهش قیمت ها وجود دارد.

تحلیل قیمت 1 روزه XRP/USD در نمودار روزانه: روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل برای نمودار روزانه برای XRP/USD نشان می دهد که قیمت ها در چند روز گذشته روند نزولی داشته اند. قیمت ها در 10 ژانویه به بالاترین سطح 0.36 دلار رسیدند و از آن زمان تاکنون در یک روند نزولی مداوم بوده اند. روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایت قبلی معامله می شوند. میانگین متحرک نیز در یک متقاطع نزولی قرار دارند زیرا میانگین متحرک ساده 50 روزه از میانگین متحرک ساده 200 روزه عبور کرده است.

تصویر 218
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

این یک سیگنال نزولی است و نشان می دهد که ممکن است قیمت ها در آینده نزدیک به کاهش خود ادامه دهند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 36.65 است که در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش اصلاحی باشند. با این حال، نوسانات بازار در نمودار 1 روزه پایین است و این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله تثبیت است زیرا باندهای بولینگر باریک هستند.

تحلیل قیمت 4 ساعته XRP: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که با کاهش قیمت ها به زیر سطح حمایت 0.35 دلار، فروش در جلسه معاملاتی امروز تشدید شده است. خرس‌ها اکنون شکستن زیر سطح حمایت 0.30 دلار را هدف قرار داده‌اند که سطحی کلیدی برای تماشا است. میانگین متحرک در یک متقاطع نزولی قرار دارند زیرا میانگین متحرک ساده 50 روزه از میانگین متحرک ساده 200 روزه عبور کرده است.

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 34.81 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش اصلاحی باشند. با این حال، نوسانات بازار در نمودار 4 ساعته پایین است و این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

تصویر 219
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

شاخص همگرایی واگرایی میانگین متحرک در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد و این نشان می دهد که ممکن است قیمت ها در آینده نزدیک به کاهش خود ادامه دهند. شمع سبز روی نمودار 4 ساعته نشان می دهد که خریداران در تلاش برای بالا بردن قیمت ها هستند. با این حال، با افزایش اقدام فروش، کاهش بیشتر قیمت ها پیش بینی می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر سطوح حمایت قبلی معامله می شوند. مرحله ادغام در حال انجام است و در صورت نزولی بودن شرایط عمومی بازار، کاهش بیشتر قیمت ها انتظار می رود. پیش‌بینی می‌شود قبل از ظهور خریداران برای بالا بردن قیمت‌ها، کاهش بیشتری پیش‌بینی شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.