منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل می تواند از بالاترین سطح روزانه 0.4175 دلار عبور کند. اگر گاو نر بر خرس ها غلبه کند

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل می تواند از بالاترین سطح روزانه 0.4175 دلار عبور کند. اگر گاو نر بر خرس ها غلبه کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل پس از اندکی عقب نشینی از بالاترین قیمت دیروز 0.4175 دلار در حال حاضر با 0.3983 دلار معامله می شود. روند قیمت در شکل گیری کانال نزولی است. این هفته، بزرگترین چالش آلتکوین شکستن مقاومت 0.4530 دلاری بوده است. XRP/USD دیروز کاهش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، ریپل پس از اندکی عقب نشینی از بالاترین قیمت دیروز 0.4175 دلار، در 0.3983 دلار تغییر می کند. قیمت در شکل گیری کانال نزولی در حال حرکت است زیرا بین مرزهای بالا و پایین در نوسان است. این هفته، بزرگترین چالش آلتکوین شکستن مقاومت 0.4530 دلاری بوده است. پس از ناکامی در انجام این کار، دیروز XRP/USD کاهش یافت زیرا گاوها قدرت خود را از دست دادند.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: جفت XRP/USD از نوسانی بالایی برخوردار است

باندهای بولینگر در بازه زمانی 1 روزه باز شده اند که نشان دهنده سطوح بالای نوسانات در بازار است. کندل‌ها در حال حاضر بین باند بولینگر بالا و پایین معامله می‌شوند. MACD به آرامی به سمت سمت نزولی حرکت می کند زیرا خط سیگنال از زیر هیستوگرام عبور می کند. اندیکاتور RSI روی 57.44 قرار دارد و به نظر می رسد با ادامه روند کاهشی بازار، می تواند به منطقه اشباع فروش حرکت کند.

تحلیل قیمت ریپل
منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 57.44 قرار دارد و به نظر می رسد که می تواند به سمت منطقه فروش بیش از حد پایین تر حرکت کند. نشانگر MACD نیز به آرامی به سمت سمت نزولی حرکت می کند و خط سیگنال از زیر هیستوگرام عبور می کند.

XRP/USD پس از اندکی عقب نشینی از بالاترین رقم دیروز 0.4175 دلار، در حال حاضر با 0.3983 دلار معامله می شود. از این ماه، با در دست گرفتن کنترل خرس ها، بازار روند نزولی ثابتی داشته است.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: حرکت اخیر قیمت

در نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ریپل، می‌توان دید که ریپل از ابتدای ماه جاری روند نزولی ثابتی داشته است. بازار مقداری حمایت در سطح 0.3850 دلار پیدا کرده است اما نتوانسته است برای مدت طولانی بالاتر از این سطح باقی بماند. سطح 0.4530 دلار در چند روز گذشته به عنوان مقاومت برای بازار عمل کرده است و این سطح احتمالاً به زودی یک مانع بزرگ برای هر حرکت صعودی خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل می تواند از بالاترین سطح روزانه 0.4175 دلار عبور کند.  اگر گاو نر بر خرس ها غلبه کند 1

منبع: Tradingview

از دیدگاه فنی تحلیل قیمت ریپل، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 42.8 معامله می شود که نشان می دهد بازار در حال حاضر در قلمرو خنثی قرار دارد. MACD در حال حاضر در قلمروی بی طرف است، اما در آستانه عبور از قلمرو نزولی است.

اکشن قیمت ریپل یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این نزولی است و نشان می دهد که بازار به حرکت پایین تر ادامه خواهد داد. با نزدیک شدن بازار به سطح 0.3900 دلار، روند نزولی در حال از دست دادن است. این می تواند به زودی منطقه ای برای حمایت از بازار باشد.

نتیجه

با ادامه روند کاهشی بازار، تحلیل قیمت ریپل امروز نزولی است. سطح 0.4530 دلار احتمالاً به زودی یک مانع بزرگ برای هر حرکت صعودی خواهد بود. MACD نیز در قلمروی بی طرف است، اما در آستانه عبور از قلمرو نزولی است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.