منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل به شدت پشتیبانی 0.48 دلاری را رد می کند، یک شبه دوباره دنبال می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل به شدت پشتیبانی 0.48 دلاری را رد می کند، یک شبه دوباره دنبال می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است، زیرا پس از افزایش شدید قیمت که با واکنش شدید بالاتر مواجه شد، انتظار داریم که روند افزایشی بیشتری داشته باشد. بنابراین، XRP/USD آماده حرکت بالاتر و ادامه هدف قرار دادن مقاومت اصلی بعدی 0.57 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل به شدت پشتیبانی 0.48 دلاری را رد می کند، یک شبه دوباره دنبال می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.28 درصد و اتریوم 0.75 درصد از دست دادند. در همین حال، ریپل 3.66 درصد کاهش یافته است و یکی از بدترین افت های روز بوده است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل پایین ترین سطح خود را در 0.48 دلار تعیین می کند

XRP/USD در محدوده 0.4809 تا 0.528 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 15.06 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 2.6 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار 24.83 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه ششم قرار داد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: ریپل آماده ادامه بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت تدریجی حرکت صعودی باشیم که احتمالاً طی 24 ساعت آینده منجر به افزایش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ریپل به شدت پشتیبانی 0.48 دلاری را رد می کند، یک شبه دوباره دنبال می شود؟  2
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

قیمت ریپل طی روزهای گذشته با حرکت صعودی ثابت معامله شده است. پس از اینکه آخرین نوسان پایین تر روی 0.042 دلار در پایان سپتامبر تعیین شد، XRP/USD یک جهش اولیه به 0.05 دلار را تجربه کرد.

از آنجا، XRP به سرعت عقب نشینی کرد و پایین ترین سطح را تعیین کرد، که منجر به یک فشار بالاتر در هفته گذشته شد. این بار، روند صعودی بیشتری به دست آمد و به آرامی به سمت اوج قبلی بازگشت.

با این حال، در حال حاضر، ما می‌توانیم شاهد اوج‌گیری قیمت ریپل در 0.054 دلار باشیم که منجر به بازگشت سریع 10 درصدی می‌شود که پایین‌ترین سطح واضح و بالاتر را ایجاد کرده است. احتمالاً XRP/USD در اواخر هفته حتی بالاتر خواهد رفت و به دنبال آن است که در نهایت از نوسان 0.55 دلار عبور کند.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است، زیرا شاهد بازگشت قوی و حمایت واضح در 0.048 دلار بودیم. بنابراین، XRP/USD باید در روزهای آینده حتی بالاتر از این هم ادامه پیدا کند و به دنبال صعود بیشتر باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر ریپل هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، کیف پول Pi و بررسی کیف پول LTC را ببینید.