منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: جفت XRP/USD قرار است از بالاترین حد روزانه 0.33 دلار بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: جفت XRP/USD قرار است از بالاترین حد روزانه 0.33 دلار بشکند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل امروز صعودی است زیرا سکه از 0.30 دلار به 0.44 دلار در یک حرکت انفجاری که همه را غافلگیر کرد افزایش یافت. قیمت در حال حاضر در 0.43 دلار معامله می شود و به نظر می رسد برای سودهای بیشتر در کوتاه مدت آماده است.

نمودار روزانه تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت در حال حاضر درست زیر سطح مقاومت 0.45 دلار معامله می شود. این یک سطح کلیدی است که باید به آن توجه کرد زیرا شکست بالاتر از آن می تواند در کوتاه مدت منجر به دستاوردهای بیشتر شود. در جنبه نزولی، پشتیبانی در 0.30 دلار یافت می شود، جایی که شکست اخیر رخ داده است.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: ریپل 6 درصد دیگر کاهش می یابد

در 24 ساعت گذشته، تحلیل ریپل پرایس 6 درصد دیگر کاهش یافته و در حال حاضر با قیمت 0.43 دلار معامله می شود. سکه در اوایل امروز به بالاترین سطح 0.44 دلار رسید، اما نتوانست حرکت خود را حفظ کند و اندکی عقب نشینی کرد. سطح حمایت اصلی برای تماشا در 0.40 دلار و 0.38 دلار است، در حالی که مقاومت در 0.45 دلار و 0.50 دلار یافت می شود.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: XRP آماده بازگشت به 0.32 دلار است؟

در نمودار تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته، می‌توان مشاهده کرد که کاهش ریپل شروع به نشان دادن نشانه‌هایی از مقاومت در سطح 0.32 دلار کرده است. اگر قیمت تا پایان روز به خودی خود معکوس نشود، ممکن است در باقیمانده این هفته افزایشی را پیش بینی کنیم.

تحلیل قیمت ریپل
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت ریپل طی چند روز گذشته شاهد تثبیت بوده است زیرا گاوها و خرس ها با آن مبارزه می کنند. به نظر می رسد بازار در حال چرخش به سمت شکست است و حرکت بعدی می تواند سرنخ هایی را در مورد اینکه بازار به کدام سمت خواهد رفت ارائه دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر درست زیر سطح 50 قرار دارد، که نشان می دهد هنوز در کوتاه مدت جا برای صعود وجود دارد.

اوج نوسان جدید برای لحظاتی قبل از شروع تثبیت دیگر به بالای 0.38 دلار رسید. این بار منطقه معاملاتی در حدود 0.355 تا 0.375 دلار قرار داشت.

اواخر هفته گذشته، تثبیت به یک معکوس تبدیل شد که منجر به کاهش سریع مقاومت قبلی 0.34 دلار شد. فروش به همین جا متوقف نشد، زیرا از آن زمان تاکنون 6 درصد دیگر از دست رفته است.

در حال حاضر، ما می‌توانیم تحلیل قیمت ریپل را ببینیم که نشانه‌هایی از رد شدن برای نزول بیشتر را نشان می‌دهد. خرس‌های بالقوه در نهایت خسته شده‌اند و سطح حمایت/مقاومت قبلی در 0.32 دلار می‌تواند به عنوان نقطه محوری عمل کند.

با این حال، اگر علامت 0.32 دلار شکسته شود، تجزیه و تحلیل قیمت ریپل می تواند به سرعت شاهد نزولی بسیار بیشتری باشد. در این سناریو، گام بعدی منطقه ادغام قبلی 0.30 دلار خواهد بود.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در موقعیت خوبی قرار دارد، زیرا ما شاهد اصلاح بیش از 17٪ و نشانه هایی از رد در سطح پشتیبانی/مقاومت قبلی 0.32 دلار بودیم. در نتیجه، XRP/USD ممکن است به زودی مسیر خود را معکوس کند و تلاش کند یک بار دیگر افزایش یابد. اگر سطح 0.32 دلار بتواند حفظ شود، هدف بعدی صعودی 0.40 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، اگر سطح 0.32 دلار کاهش یابد، XRP/USD ممکن است منطقه پشتیبانی 0.30 دلار را دوباره آزمایش کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.