منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: با فروپاشی حمایت 0.37 دلاری، قیمت های XRP از صخره پایین می آیند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: با فروپاشی حمایت 0.37 دلاری، قیمت های XRP از صخره پایین می آیند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 182
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل، احساسات بازار نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت ها از سطح حمایت 0.37 دلار باز می گردند. قیمت‌ها توانسته‌اند تا حدودی در قیمت 0.35 دلار ثبات پیدا کنند، اما کاهش بیشتر را نمی‌توان رد کرد. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.3866 دلار تغییر می کند و بیش از 3.47 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال بیش از 18.7 دلار است و در حال حاضر در رتبه هفتم بازار قرار دارد.

در کوتاه‌مدت، تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که ارز دیجیتال با فشار فروش شدیدی مواجه است، زیرا با سطح حمایت 0.37 دلار معاشقه می‌کند. روند نزولی در قیمت های ریپل مشهود است زیرا قیمت ها در چند ساعت گذشته پس از یک روند صعودی کوتاه در جلسه دیروز در کانال نزولی معامله می شدند. امروز شاهد فروش بودیم و قیمت ها در سطح 0.395 دلار با مقاومت عمده روبرو شدند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار روزانه: خرس ها با کاهش قیمت XRP به زیر حمایت 0.37 دلار باز می گردند.

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که قیمت‌ها در معاملات روز گذشته معاملات در یک روند صعودی بسته شدند. با این حال، قیمت ها از تمام این سودها دست کشیدند و اکنون در یک روند نزولی معامله می شوند. خرس‌ها توانسته‌اند قیمت‌ها را به زیر سطح حمایت 0.37 دلاری که در چند ساعت گذشته قوی بود، برسانند. فشار فروش احتمالا ادامه خواهد داشت زیرا MACD در نمودار روزانه افزایش در حرکت نزولی را نشان می دهد. EMA 100 نیز به زیر 200 EMA حرکت می کند که نشانه نزولی در بازار است.

تصویر 180
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

تحلیل قیمت ریپل در نمودار روزانه، حرکت قیمت جفت XRP/USD را در یک کانال نزولی شیب دار مشاهده کرده است. قیمت ریپل پس از یک روند صعودی کوتاه در روز گذشته در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته است. اقدام فروش فعلی به کاهش نوسانات بازار نسبت داده شده است که در حال حاضر بسیار کم دیده می شود. باندهای بولینگر در حال حاضر بسیار فشرده هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است.

تحلیل قیمت نمودار 4 ساعته XRP/USD: قیمت XRP در آستانه شکست است

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که جفت XRP/USD در حال حاضر در یک کانال نزولی معامله می شود. قیمت ها در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته اند و در حال حاضر با مقاومت در سطح 0.39 دلار روبرو هستند. MACD در نمودار 4 ساعته افزایش در حرکت نزولی را با ادامه کاهش قیمت ها نشان می دهد. 100 EMA به زیر 200 EMA می رود که نشانه نزولی در بازار است.

تصویر 181
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته منبع: Trading View

تحلیل قیمت ریپل در نمودار 4 ساعته نیز نشان می‌دهد که قیمت‌ها نزدیک به حمایت در سطح 0.37 دلار معامله می‌شوند. شکست به زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت‌ها برای آزمایش حمایت بعدی در 0.35 دلار شود. از سوی دیگر، اگر قیمت‌ها بتوانند از سطوح فعلی عقب نشینی کنند، می‌توانیم شاهد حرکت به سمت سطح مقاومت 0.40 دلار باشیم. باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته در حال انقباض هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل به این نتیجه می رسد که قیمت ها در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارند زیرا به زیر سطح حمایت 0.37 دلار می روند. قیمت ها احتمالاً در سطح 0.35 دلار که حمایت افقی کلیدی است، حمایت خواهند کرد. کاهش بیشتر ممکن است باعث شود که قیمت ریپل سطح 0.33 دلار را آزمایش کند که همچنین یک حمایت افقی کلیدی در بازار است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم